Crysis 1 kurulumu

Bu konuyu okuyanlar

mehmetbatuhan43

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar crysis 1 i indirim deamon tools ile açıyorum sonra dosyaları görüntüleye tıklıyorum sonra autoruncd var ona tıklıyoum kur a basıyorum sol üstte siyah bi ekran geliyor 1 sn sonra kapanıyor ve oyun kurulumu devam etmiyor lütfen biri yardım edebilirmi

mehmetbatuhan43

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Daha detaylı anlatmaya çalışıyım bu indirdiğim dosya file:///C:/Users/ertan/Desktop/1.PNG
bu dosyayı deamon tools programıyla açıyorum file:///C:/Users/ertan/Desktop/2.PNG
sonra dosyaları görüntüleye tıkladığımda bu klasörler çıkıyor

file:///C:/Users/ertan/Desktop/3.PNG

sonra autoruncd ye tıklıyorum böyle bişey çıkıyor file:///C:/Users/ertan/Desktop/4.PNG burdanda kura tıklıyorm ama kurma başlamıyor

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
Daha detaylı anlatmaya çalışıyım bu indirdiğim dosya file:///C:/Users/ertan/Desktop/1.PNG
bu dosyayı deamon tools programıyla açıyorum file:///C:/Users/ertan/Desktop/2.PNG

file:///C:/Users/ertan/Desktop/3.PNG

sonra autoruncd ye tıklıyorum böyle bişey çıkıyor file:///C:/Users/ertan/Desktop/4.PNG burdanda kura tıklıyorm ama kurma başlamıyor

resimleri www.hizliresim.com gibi bir servise yükleyip linklerini paylaşmalısın :)

mehmetbatuhan43

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Daha detaylı anlatmaya çalışıyım bu indirdiğim dosya
bu dosyayı deamon tools programıyla açıyorum

sonra autoruncd ye tıklıyorum böyle bişey çıkıyor burdanda kura tıklıyorm ama kurma başlamıyor