Crackli GTA5 Güncelleme

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HEDEC

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Evet arkadaşlar başlıkta ta gördüğünüz gibi cracklı gta5 var. Sürümü 350 oldugu için çoğu mod yüklenmiyor hata veriyor. Sıkıntı çıkarmadan nasıl güncelleyebilirim? Çoğu YouTube videolarına linkler bozuk virüslü vs. Şimdiden teşekkür ediyorum.

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Evet arkadaşlar başlıkta ta gördüğünüz gibi cracklı gta5 var. Sürümü 350 oldugu için çoğu mod yüklenmiyor hata veriyor. Sıkıntı çıkarmadan nasıl güncelleyebilirim? Çoğu YouTube videolarına linkler bozuk virüslü vs. Şimdiden teşekkür ediyorum.
forumda illegal istekler yasaktır ,bende bir ton içerik var bu şekilde ama burada onun cevabını alamazsınız!!

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
Aferin google algoritmasinda mimlendin o korsan oyunu o pcde ise yakalandin...

theterminator92

Doçent
Reaksiyon puanı
252
Git parasını ver al bilader, hem korsan oynuyorsun hemde destek istiyorsun, yok öyle yağma, soğuk suyun benden.

HEDEC

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Git parasını ver al bilader, hem korsan oynuyorsun hemde destek istiyorsun, yok öyle yağma, soğuk suyun benden.
Kendi cihazım için yazmıyorum steam de hazır bütün oyunlarım duruyor zaten. Online oynadıgım için arkadaşıma steami vermek istemedim. Durum ortada açık. Tam ne dediğinizi anlayamasamda az çok birşeyler anladım. Zamanında kuralları okumuştum fakat böyle bir kural oldugunu hatırlamıyorum. Oyun zaten çoğu yerde crackli ve isteyen kolayca ulaşabiliyor. Bu mantıgı anlayamadım?

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
Krack yasak dolayisiyla konusu da yasak onu diyor oyunun yapimcisi dava edebilir.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
  • 12- Telif haklarını zedeleyen dosyalara (crack, serial, warez) link verilmesi ve sitede paylaşılması yasaktır.
Konu Kilit.

Hemen ceza vermek bizim huyumuz değil. Aynı üye bir kuralı iki kez ihlal ederse o zaman ceza veriyoruz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...