[Cözüldü]Windows Hizmetler cpu kullanıyor

Bu konuyu okuyanlar

m2dark

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Aylardir urastigim sorunu bugun yeniden format atarken duzelttim hdd ve ssd yerlerini degistirirken ssd kizaginda kucuk bir anahtar gordum anahtari yana kaydirim pcc yi actim sorundan eser yok arkadaslar leptop kullanicilari dvd yerine ssd takanlarin cozumu bu konuyu cozuldu yaparsaniz arkadaslar faydalansin benim gibi cok cozemeyen vardi
--- Gönderi Güncellendi ---
POnnBd.jpg

20171018_123708.jpg 20171018_123634.jpg

Frosa

Profesör
Reaksiyon puanı
1,414
Aylardir urastigim sorunu bugun yeniden format atarken duzelttim hdd ve ssd yerlerini degistirirken ssd kizaginda kucuk bir anahtar gordum anahtari yana kaydirim pcc yi actim sorundan eser yok arkadaslar leptop kullanicilari dvd yerine ssd takanlarin cozumu bu konuyu cozuldu yaparsaniz arkadaslar faydalansin benim gibi cok cozemeyen vardi
POnnBd.jpg
Çözümü paylaştığınız için teşekkür ederiz. Bu durumdan mağdur diğer kişiler paylaştığın çözüm sayesinde, sorunlarını çözebilirler.

İyi Forumlar... :)

dokoo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Çok kral adamsın arkadaş.Sorunun çözümünü bulduktan sonra gelip bide paylaşman alkışlanacak hareket.
Aynı sorunu ben yaşadım.Burası dahil bir sürü yer gezdim.Hatta senin bu konunu da okuyup hiçbişey anlamadan çıktım.
Sonra harddiski kurcalarken senin dediğin gibi küçük bir düğmeye rasladım.Direk senin attığın foto aklıma geldi.O düğmeyi sağa kaydırdım ve bingo!
Sorunum çözülmüş oldu.Teşekkür ederim.
Benim ki Dvd rom yerine takılan aparatlardan bu parça gizli.Dvd yerine sığmadığı için ben kesmiştim üstteki demiri ve bu anahtarı tesadüfen bulmuştum.Bu konuyu okumasam direk geçerdim zaten.Ne işe yaradığını bilemezdin.Resim ekliyorum.

Ekli dosyalar

• IMG_20180921_225414.jpg
    IMG_20180921_225414.jpg
    116.9 KB · Görüntüleme: 1,559

keremcnsz24

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
POnnBd.jpg

Ekli dosyayı görüntüle 28803 Ekli dosyayı görüntüle 28804
Hocam yıllar sonra yazıyorum ama cidden sağ ol, aşırı işime yaradı.
Denemediğim şey kalmamıştı, tekrar format dahi attım meğer donanımsal imiş.
Dediğiniz gibi o çentiği sağa kaydırınca düzeldi, çok teşekkürler.