[Çözüldü]Windows 10 Sürücü İmzası Zorlamasını Kalıcı Devre Dışı Bırakmak

Bu konuyu okuyanlar

Boggy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar merhaba, Windows 10 sürücü imzası zorlamasını kalıcı olarak kapatmak istiyorum var mıdır bunun bir yolu?
Corsair h115i soğutucum var ve Corsair Link 4 programı imza zorlamasını kapatmadan soğutucumu görmüyor. Geçici olarak kapatabiliyorum fakat her seferinde tekrar "Başlangıç Ayarlarından" kapatmak zorunda kalıyorum.

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Komut istemini yönetici olarak açıp aşağıdaki kodları girdiğimde bende devre dışı kalıyor ancak sağ altta sınama modu yazıyor sürekli. 1511 sürümü Legacy boot kullanıyorum sende sonuç ne olur bilmiyorum.

Kod:
BCDEDIT -Set LoadOptions DISABLE_INTEGRITY_CHECKS
BCDEDIT -Set TESTSIGNING ON

Boggy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Komut istemini yönetici olarak açıp aşağıdaki kodları girdiğimde bende devre dışı kalıyor ancak sağ altta sınama modu yazıyor sürekli. 1511 sürümü Legacy boot kullanıyorum sende sonuç ne olur bilmiyorum.

Kod:

Deneyip sonucu yazacağım. Çok saçma bir şey ya sürücüyü yüklemiyor sırf bu yüzden.

Boggy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3

Kod:

Evet, denedim dediğin gibi pc yeniden başladığında H115i otomatik olarak programda görüldü fakat sağ altta sınama modu yazısı çıktı bende de onu kaldırmanın bir çözümü yok sanıyorum.

Boggy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Herkese teşekkürler, yüklenmesini istediğim sürücüleri sildim ardından sınama modunda iken sürücüleri tekrar yükledim ve sonra kapattım. Şu an düzgün çalışıyor her şey.