[Çözüldü] Ses Dosyasına Gömülü Resmi Nasıl Kaldırabilirim?

Bu konuyu okuyanlar

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Merhaba arkadaşlar. Bazı ses dosyalarında(örn: mp3) resimler gömülü oluyor. Bu tür ses dosyalarına gömülü resimler nasıl kaldırılabilir?

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Kolay yöntemi arıyorum. Yoksa Camtasia ya da başka bir video edit programına ses dosyasını ekleyip renderlayabilirim. :)

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Mp3 Tag isimli bir program buldum. Bakalım başarılı olabilecek miyim? Sonucu yazarım. :)

---- Mesajlar birleştirildi ----

@utkuversus Başarılı oldum. :) Mp3 Tag programı ile ses dosyasında albüm resmi ekleme, kaldırma işlemi yapılabiliyor. İsteyenler şu videoya bakabilir.

Programın indirme linki:
Mp3tag Download Link

rise

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
AIMP uygulamasının Tag Editor (Etiket Düzenleyici) özelliğini de kullanabilirsin.

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
AIMP uygulamasının Tag Editor (Etiket Düzenleyici) özelliğini de kullanabilirsin.
Bilgi için teşekkür ederim. Mp3 Tag programıyla yaptım. Kısaca nasıl yapıldığını anlatayım.

İlk olarak Mp3 Tag isimli programımızı açıyoruz. Mp3 Tag İndirme Sayfası
Sonra değişiklik yapmak istediğimiz ses dosyasını programın penceresine sürüklüyoruz.‏ ‍     ‎
Daha sonra aşağıdaki resimde gösterdiğim yere sağ tıklayıp "kapağı sil" diyoruz. Ve hemen ardından Ctrl+S veya programın penceresinden kaydetme butonuna tıklayarak yaptığımız değişikliği kaydediyoruz.
1.jpg