[Çözüldü] Lenovo z50 Windows 8 İnternet Kesilme Sorunu (Yıldız Simgesi)

Bu konuyu okuyanlar

batukanince

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar, yaklaşık dört ay önce aldığım lenevo bilgisayarımı kullanırken internet kesilmeleri yaşar oldum. İnternet sinyalinin bulunduğu yerde resimde görüldüğü gibi yıldız simgesini görmeye başladım
Adsızd.png
Artık o kadar fazla olmaya başladı ki bıktırmaya kadar geldi.:(
Sistemim w8 lenovo kullanıcı hizmetleriyle de iletişime geçtim ancak sorunla ilgili pek çözüm bulamadım. Sorun şu ki güncellemeleri de sürekli takip etmekteyim, lenovonun sitesinden de bağlantıyla ilgili güncellemeleri yapmaya çalıştım yine sonuç yok.
Sanırım bu durumdan muzdarip olan tek benim. Sorunun çözümünü bilen varsa şimdiden ilgi ve alakası için teşekkür ederim..

Ömer Canbaz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Merhaba,
Yıldız simgesi ağa bağlanılamdığı zaman geliyor. Bu sorun sadece bilgisayarda mı oluyor yoksa telefonla bağlandığın zaman da ağ gidiyor mu?

batukanince

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bağlıyken pat diye kesiliyor belli bir periyodik arası olmadan her dakika olabiliyor ve bazen arka arkaya da olabiliyor.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bağlıyken pat diye kesiliyor belli bir periyodik arası olmadan her dakika olabiliyor ve bazen arka arkaya da olabiliyor.
Ve telefon ile bağlanınca hiç bir kesilme göremedim

Son düzenleme:

Ömer Canbaz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ve telefon ile bağlanınca hiç bir kesilme göremedim
Wifi adaptöründe bir sorun olabilir. Bunun için garanti ile iletişime geçmeniz gerekir.

batukanince

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
wifii özelliklerine girip, güç yönetimi ve "güç kazancı sağlamak için, bilgisayar bu aygıtı kapatsın" tikini kaldırdım sorun çözüldü teşekkür ederim.