Çözemediğim Ekran Kartı Sorunum

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

met 35

Profesör
XİGMATEKİ zamanında bende kullandım. Kötü bi macun kesin değil. Overclock için bile ,iyidi.Kullan. Bigisayarcınınkinden ,kesin ,çok daha iyidir.

The Undertaker

Asistan
XİGMATEKİ zamanında bende kullandım. Kötü bi macun kesin değil. Overclock için bile ,iyidi.Kullan. Bigisayarcınınkinden ,kesin ,çok daha iyidir.
Yok hocam düzelir gibi oldu düzelmedi Allah belasını versin bir daha ne amd alırım ne de msi. 2 senelik kart hemen böyle oluyor arkadaşım 10 senelik kartı kullanıyor hala taş gibi çalışıyor. En basit nfs mw açtım 10 dakika oynadım 10 dakika içinde ekran 5 kere gidip geldi bazen dırrrr diye ses çıkarak bekledi biraz sonra devam etti. Şuan ekran da ince yeşil çizgiler çıktı dünden beri gitmiyor denemediğim şey kalmadı artık.

met 35

Profesör
Yeşil çizgiler falanda çıkmaya başladıysa,durum değişti. E. kartı maalesef sorunlu.Dediğin gibi ,herşeyi de denedik.

The Undertaker

Asistan
Yeşil çizgiler falanda çıkmaya başladıysa,durum değişti. E. kartı maalesef sorunlu.Dediğin gibi ,herşeyi de denedik.
Yeşil çizgiler en başından beri vardı hocam az önce bir yere sordum 150 TL istediler Reballing yapılacak karta dediler sence fiyat normal mi yüksek mi ? Kurtarır mı reballing ? Şuan yeni kart alacak durumum yok.

stat counter