Counter-Strike GO FPS sorunu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Fragger

Front-end Developer | [email protected]
Bazı arkadaşlarım win 10 rezil diyorlar.Bu doğrumu?Yoksa win 10 pro falan topluyormu?cvplarsan sevinirim
Benzer bir konuya verdiğim cevap;

Teknoloji gelişirken, geri gitmek çok mantıksız. Artık bir çok uygulama ve oyunlar windows 10'a uyumlu haldedir. Microsoft windows 7 için temel desteği kesti fakat Uzatılmış destek kapsamında 2020'ye kadar bazı güncellemeler verilecek daha sonrasında ise tamamen win 7 desteği sonlandırılacak. Bu yüzden win 10 yüklemeni öneririm.
alttaki konuya bakabilirsin.

https://forum.shiftdelete.net/threads/sisteme-uygun-hangi-windows-surumunu-secmeliyiz.523092/

Herkese merhabalar benim çok can sıkıcı bir sorunum var
Monster V9.2.2 bilgisayarım var gtx 1050Tİ , 16 gb ram , 1tb sata - 256 gb ssd , intel i7 7700hq donanımlarına sahibim ve her ayarı en düşük herşey devredışı olmasına ragmen cs go da +graph yazıp fps degerlerini alt tarafda görünce şok oluyorum cs go arayüzünde 100 120 oluyor oyuna girdiğim an 30 40 max 50 çıldırıyorum açıkcası donmalar oluyor sürekli , gta 5 gibi yüksek grafikli bir oyunda grafikleri çok yüksek yükseğe çekiyorum daha hiç donmadı sorun nedir yardımlarınızı bekliyorum

Son düzenleyen moderatör:
speedtest by ookla da download 8.26 , upload 1.01 başka bir hız testi sitesindede download 10.05 , upload 1.26 çıktı geçenlerde akk ile ilgili bir bildirim aldım muhtemelen o yüzden düşük fakat internet hızı bu kadar çok fps düşüşüne sebep olabilirmi sizce ?

olur akn yı doldurdugunuzda hız duser bu sebeplede oyunlarda fps sorunu yasanabilmektedir

düne kadar hiçbir sorun olmadan gayet düzgün ve kaliteli bir şekilde oyun oynuyordum.dün rekabetçi maça girdim oyun kasmaya başladı.adamlar kare kare gidiyor.ateş ediyorum allaha emanet.her türlü ayarı denedim driveri tekrar kurdum.ekran kartı ayarlarını tekrar yaptım ama bir türlü çözemedim.var mı bildiğiniz bir çözüm ?

bu arada sistem özelliklerim asus i5-3210m cpu 2,50 ghz 8 gb ddr3 ram ve 2 gb nvidia 610m paylaşımsız ekran kartı

AYNI TIPA TIP SORUN BNDEDE OLDU