Counter-Strike GO FPS sorunu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Fragger

Front-end Developer | [email protected]
Bazı arkadaşlarım win 10 rezil diyorlar.Bu doğrumu?Yoksa win 10 pro falan topluyormu?cvplarsan sevinirim
Benzer bir konuya verdiğim cevap;

Teknoloji gelişirken, geri gitmek çok mantıksız. Artık bir çok uygulama ve oyunlar windows 10'a uyumlu haldedir. Microsoft windows 7 için temel desteği kesti fakat Uzatılmış destek kapsamında 2020'ye kadar bazı güncellemeler verilecek daha sonrasında ise tamamen win 7 desteği sonlandırılacak. Bu yüzden win 10 yüklemeni öneririm.
alttaki konuya bakabilirsin.

https://forum.shiftdelete.net/threads/sisteme-uygun-hangi-windows-surumunu-secmeliyiz.523092/

Herkese merhabalar benim çok can sıkıcı bir sorunum var
Monster V9.2.2 bilgisayarım var gtx 1050Tİ , 16 gb ram , 1tb sata - 256 gb ssd , intel i7 7700hq donanımlarına sahibim ve her ayarı en düşük herşey devredışı olmasına ragmen cs go da +graph yazıp fps degerlerini alt tarafda görünce şok oluyorum cs go arayüzünde 100 120 oluyor oyuna girdiğim an 30 40 max 50 çıldırıyorum açıkcası donmalar oluyor sürekli , gta 5 gibi yüksek grafikli bir oyunda grafikleri çok yüksek yükseğe çekiyorum daha hiç donmadı sorun nedir yardımlarınızı bekliyorum

Son düzenleyen moderatör:
speedtest by ookla da download 8.26 , upload 1.01 başka bir hız testi sitesindede download 10.05 , upload 1.26 çıktı geçenlerde akk ile ilgili bir bildirim aldım muhtemelen o yüzden düşük fakat internet hızı bu kadar çok fps düşüşüne sebep olabilirmi sizce ?

olur akn yı doldurdugunuzda hız duser bu sebeplede oyunlarda fps sorunu yasanabilmektedir

stat counter