Counter Strike Beta 5 Oynayan Kaldı mı?

Bu konuyu okuyanlar

t4r1k

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Grubumuzla Beraber 2012den Beri Aktif Sunucumuzla Dostluk Çerçevesinde Hala Bu Sürümü Yaşatmaya Çalışıyoruz. Eskiden Oynayanlar Hatırlayacaktır Bu Oyunun Yeri Başkadır. Kurallara Aykırımıdır Bilmiyorum Ama Son Oynadığımız Oyunun Videosunu Youtube Üzerinden Paylaştım Linkini Ekliyorum. Konu Üzerinden ve PM Yoluyla Ulaşabilirsiniz.

Kaynak: https://youtu.be/vq9WqJOvPG8

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Bir de keşke düzgün bir kalitede çekseymişsiniz zaten eski oyun bir de 360p. Bu oyunun zamanında bile 800x600'ler, 640x480'ler (480p) vardı. LOL :p

t4r1k

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yorumun için teşekkürler. İzlediğiniz vidyo canlı yayındır haliyle canlı yayın vidyosunda internetten kaynaklı görüntü kayıpları bozulmalar olabiliyor. facebookdan canlı yayın açıldıktan sonra download edip youtubeye yükledik. Bu vidyo 1024x768 boy oranlarındadır. LOL :) Kayıt edilip sonradan yüklenen daha net vidyolar kanalda mevcut.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Ah eskiden ne güzel cs oynardık hüzünlendim

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Kayıt edilip sonradan yüklenen daha net vidyolar kanalda mevcut.
O zaman rapor edip değiştirtsene, ne bize eziyet ediyorsun böyle :D Rapor et'e bas. De ki yeni yüklediğimiz daha iyi versiyonu bu, linki değiştirir misiniz. Mod arkadaşlar seve seve yaparlar :)

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ah eskiden ne güzel cs oynardık hüzünlendim
Ben hala Steam'de Condition Zero yada 1.6 gibi versiyonları oynuyorum. i5 4690 sistemde. Evet... Madalya takılacak adamım :p

Son düzenleme:

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
O zaman rapor edip değiştirtsene, ne bize eziyet ediyorsun böyle :D Rapor et'e bas. De ki yeni yüklediğimiz daha iyi versiyonu bu, linki değiştirir misiniz. Mod arkadaşlar seve seve yaparlar :)

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ben hala Steam'de Condition Zero yada 1.6 gibi versiyonları oynuyorum. i5 4690 sistemde. Evet... Madalya takılacak adamım :p

Doğru düzgün Server yok Single da çok sıkıcı oluyor

t4r1k

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Eziyet edilecek bir durum yok. İlginizi çektiyse zaten diğer vidyolara bakardınız. Sadece benim değil başkalarınında yüklediği birsürü beta vidyosu var. Ayrıca Bahsettiğim vidyolar daha eski. Vidyonun kalitesine değil konunun içeriğine takılsaydınız zaten irtibata geçerdiniz. En güncel vidyo olduğu için paylaşıma bunu ekledim. İlgisini çeken merakını uyandırdığımız arkadaşlar vidyonun kalitesine takılmayıp iletişim kuracaklardır. Konunun amacı dışına taşmasını engellemek için daha fazla uzatmayacağım ilgine teşekkürler

t4r1k

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Edit

HalfL20e.jpg
HalfL04e.jpg
HalfL21e.jpg
HalfL10e.jpg

twein22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
merhaba kardeşim ben yeni kurdum beta 5'i. 2002li zamanlarda çok oynadım :) server ipsini verir misin bana?

NESDelisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,294
Bende gelsem mi? Pek iyi cs oynadığımı söyleyemem.

t4r1k

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ortamına takılıyoruz dostum bizde pro değiliz

t4r1k

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ilk Mesajı düzenleyemediğim için vidyoyu buraya bırakıyorum