Counter 1.6 yükleme problemi

Bu konuyu okuyanlar

Zachary

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Açıkça söyleyeyim :mrgreen: CD'den yüklemedim.Cd' kaybodu :wassat: Bende internetten indirdim. Bayağı sürdü açıkçası :D

Soru 1 : İlk resimdeki seçenek değişmeli mi?
Soru 2 : ISDN 112 K 'yi yükledim olmadı. Modem 14.4K'yı denedim yine olmadı. Neden olmadı :D
Soru 3 : Bunların hepsi bir çelişki midir ? :pinch:

cunter.png

counterk.jpg

counter2t.jpg

FATAL1TY01

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşım senin indirdiğin Steam versiyonu elinde Steam Account ve orjinal C-S CD key yoksa oynayamazsın.Oyunu oynayabilmek için Non-Steam C-S indirceksin yada kırılmış Steam Client var onla C-S yi çekip oynayacaksın.

ExCeLLeNT

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Başka bir cd al ya da reklam yapmak gibi olmasın ama www.agmerkezi.com bu sitede yüzlerce half life team fortress adrenaline gamer deathmatch oyuncusu var onlar sorununu çözer hepsi steam hakkında da geniş bilgilere sahip.Reklam yapmak gibi olmasın çözüm için söyledim orda daha iyi yanıt alırsın belki.

Raito

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1. yalnış steam dosyasını indirmişsin. senin indirdiğin sürüm dosya boyutu büyük, eski ve update 'de büyük sorun yaratıyor sende oldugu gibi. Eger steam sahibiysen Welcome to Steam adresinden indirmelisin.

2. Eğer steam sahibi değilsen bu dosyayla alakan yok. Internetten "CounterStrike 1.6 full v.7" ve "CounterStrike patch v23" indirip bilgisayarına "non-steam" olarak kurabilirsin. Fragla eSports - Turk E-Sports Toplulugu 'da patchler mevcut full varmı bilmiyorum. rus sitelerinde fazla fazla var =)
kolay gelsin

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140
Aşağıdaki linkten download adreslerini ve oyunun nasıl kurulacağını, oyuna girmek için hangi antihile programının gerektiğini detaylı bir şekilde görebilirsin:

Counter Strike 1.6 Kurulumu

FATAL1TY01

Asistan
Reaksiyon puanı
0
1. yalnış steam dosyasını indirmişsin. senin indirdiğin sürüm dosya boyutu büyük, eski ve update 'de büyük sorun yaratıyor sende oldugu gibi. Eger steam sahibiysen Welcome to Steam adresinden indirmelisin.

2. Eğer steam sahibi değilsen bu dosyayla alakan yok. Internetten "CounterStrike 1.6 full v.7" ve "CounterStrike patch v23" indirip bilgisayarına "non-steam" olarak kurabilirsin. Fragla eSports - Turk E-Sports Toplulugu 'da patchler mevcut full varmı bilmiyorum. rus sitelerinde fazla fazla var =)
kolay gelsin

İşte bende bundan bahsediyorum yanlız forumda illegal paylaşım olur diye linkleri vermek istemedim.;)