Counter 1.6 yükleme problemi

Konusu 'Counter Strike' forumundadır ve Zachary tarafından 24 Nisan 2009 başlatılmıştır.

1. Zachary

Zachary Asistan

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

- Counter 1.6 yükleme problemi

Açıkça söyleyeyim :mrgreen: CD'den yüklemedim.Cd' kaybodu :wassat: Bende internetten indirdim. Bayağı sürdü açıkçası :D

Soru 1 : İlk resimdeki seçenek değişmeli mi?
    Soru 2 : ISDN 112 K 'yi yükledim olmadı. Modem 14.4K'yı denedim yine olmadı. Neden olmadı :D
    Soru 3 : Bunların hepsi bir çelişki midir ? :pinch:

2. FATAL1TY01

FATAL1TY01 Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşım senin indirdiğin Steam versiyonu elinde Steam Account ve orjinal C-S CD key yoksa oynayamazsın.Oyunu oynayabilmek için Non-Steam C-S indirceksin yada kırılmış Steam Client var onla C-S yi çekip oynayacaksın.

3. ExCeLLeNT

ExCeLLeNT Dekan

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    38
    Başka bir cd al ya da reklam yapmak gibi olmasın ama www.agmerkezi.com bu sitede yüzlerce half life team fortress adrenaline gamer deathmatch oyuncusu var onlar sorununu çözer hepsi steam hakkında da geniş bilgilere sahip.Reklam yapmak gibi olmasın çözüm için söyledim orda daha iyi yanıt alırsın belki.

4. Raito

Raito Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1. yalnış steam dosyasını indirmişsin. senin indirdiğin sürüm dosya boyutu büyük, eski ve update 'de büyük sorun yaratıyor sende oldugu gibi. Eger steam sahibiysen Welcome to Steam adresinden indirmelisin.

2. Eğer steam sahibi değilsen bu dosyayla alakan yok. Internetten "CounterStrike 1.6 full v.7" ve "CounterStrike patch v23" indirip bilgisayarına "non-steam" olarak kurabilirsin. Fragla eSports - Turk E-Sports Toplulugu 'da patchler mevcut full varmı bilmiyorum. rus sitelerinde fazla fazla var =)
    kolay gelsin

5. sdelta

sdelta Profesör

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    48
    Aşağıdaki linkten download adreslerini ve oyunun nasıl kurulacağını, oyuna girmek için hangi antihile programının gerektiğini detaylı bir şekilde görebilirsin:

Counter Strike 1.6 Kurulumu

6. FATAL1TY01

FATAL1TY01 Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

İşte bende bundan bahsediyorum yanlız forumda illegal paylaşım olur diye linkleri vermek istemedim.;)

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...