Yardım CORSAIR Katar PRO Mu Yoksa Razer Deathadder Essential Mı ?

Bu konuyu okuyanlar

qRaxy

Asistan
Reaksiyon puanı
62
2 mouse arasında kaldım artı ve eksi yönleriyle söyler misiniz ?

Akagi

Doçent
Reaksiyon puanı
841
Tamamdır teşekkürler peki hangisini tavsiye edersin
Razeri tavsiye ederim ama oyun oynayacaksan baş parmak yeri olan desteği olan bir mouse al derim elin ağrıyabilir. Bunların 2sinde de yok destek

qRaxy

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Razeri tavsiye ederim ama oyun oynayacaksan baş parmak yeri olan desteği olan bir mouse al derim elin ağrıyabilir. Bunların 2sinde de yok destek
200 tl bütçem var başka önerceğin var mı

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Şu fiyatlara Bloody A60/A90 çok rahat bulunabiliyordu. Diğer markalara kıyasla fiyat bandındaki hatta 2 katı pahalı ürünleri ikiye katlıyor bu modeller... Yazık ekonomiye.

İki fare arasından Deathadder Essential tabii ki de, ancak ben bu fiyatta her ne kadar tasarımı bayağı bir düz olsa da G203 LigthSync taraftarıyım.

Karar sizin.

qRaxy

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Şu fiyatlara Bloody A60/A90 çok rahat bulunabiliyordu. Diğer markalara kıyasla fiyat bandındaki hatta 2 katı pahalı ürünleri ikiye katlıyor bu modeller... Yazık ekonomiye.

İki fare arasından Deathadder Essential tabii ki de, ancak ben bu fiyatta her ne kadar tasarımı bayağı bir düz olsa da G203 LigthSync taraftarıyım.

Karar sizin.
G203 bende var kablosu kopuk ve hiçbir yetkili servis yapmıyor

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
G203 bende var kablosu kopuk ve hiçbir yetkili servis yapmıyor
Alacağınız fare G203 kadar donanımlı olmayacak. Ha, elinize gözünüze daha hoş gelir diğer modeller orası ayrı. Bahsettiğiniz farelerden memnun kalırsınız. Tekrar tercih edebilirsiniz bence. 3 senedir 2. cihazımda G102 kullanıyorum, kablosunda sıkıntı yaşamadım. Daha dikkatli kullanımınız farenin ömrünü uzatacaktır. Tabii bunu diyen ben kaç mouse kablosu eskittim bilmiyorum :D.

qRaxy

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Alacağınız fare G203 kadar donanımlı olmayacak. Ha, elinize gözünüze daha hoş gelir diğer modeller orası ayrı. Bahsettiğiniz farelerden memnun kalırsınız. Tekrar tercih edebilirsiniz bence. 3 senedir 2. cihazımda G102 kullanıyorum, kablosunda sıkıntı yaşamadım. Daha dikkatli kullanımınız farenin ömrünü uzatacaktır. Tabii bunu diyen ben kaç mouse kablosu eskittim bilmiyorum :D.
Haklısınız ama kabloyu kedim kemirdi nasıl oldu bilmiyorum.
Mouse olarak Razer viper mini indirime girmiş 209 lira g203'e göre daha üstün bir model ilk g203 alıcağımda viper mini almak isterdim ama pahalıydı

Alex4883

Doçent
Reaksiyon puanı
255
Hiç böyle bi marka duymadım türkiyede
Yurt dışı için rampage gibi düşün
Mesaj otomatik birleştirildi:

Haklısınız ama kabloyu kedim kemirdi nasıl oldu bilmiyorum.
Mouse olarak Razer viper mini indirime girmiş 209 lira g203'e göre daha üstün bir model ilk g203 alıcağımda viper mini almak isterdim ama pahalıydı
o daha iyi bir seçim olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Karar sizin.
Fare alamıyoruz :,)

Yahya Furkan

Baadshah
Reaksiyon puanı
2,183
Razer tabii ki. Hele bir de DeathAdder gibi bir modelde kaçırmamak lazım.