Corsair Harpoon PS4 Giriş Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Mirzahan[_]

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aylardır(3ay)kendime bir mouse bakıyordum.İlk başta Rampage Shine'a karar kılmıştım.Ama daha sonradan eksiklerini öğrenince vazgeçtim.Daha iyi bir mouse aramaya başlamışken karşıma Corsair Harpoon çıktı.Tasarımı şık,ergonomik,claw kullanıcılarına özel yapılmış,ve f/p ürünü olduğunu görünce gözüme muhteşem gözüktü.Hâlen daha öyle,ama sorunları araştırmaya başlayınca tek bir(gördüğüm kadarıyla) sorunu olduğunu öğrendim."PS4 algılamama sorunu"Ben PS4 oyuncusuyum,Sistem toplamak istemediğim için 1,5 buçuk yıldır PS4'ten PC Fortnite oynuyorum.Bu sorun benim için çok büyük bir sorundu!Ve artık sıkıldığım için Pazartesi mouse'u alıyorum.İnternet üzerinden arama yapınca bu mouse için aslında çok basit bir çözüm yolu var.Ama içim hâlen daha ferah değil,çünki bu konu ile ilgili yazılara videolara baktığımda yaklaşık 1 sene önceki veya daha da eski konular videolar çıkıyo karşıma,bende almadan önce emin olmak istiyorum.Mouse'un şu anda PS4 ile ilgili sıkıntısı varmı?Eğer halen daha varsa ve çözümü heryerde gösterilen çözümse benim için sıkıntı olmaz.Bu sorunun cevabını özellikle Corsair Harpoon kullanıcılarından öğrenmek istiyorum.