Contra

Bu konuyu okuyanlar

Froz11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Contra "Ölü" şarkısı ile patlama yaptı hatta öyle bir yükseliş yakaladı ki şahsen ben kime dinlettiysem sevdi (rap dinlemeyen arkadaşlarım , annem ve babam) . Lakin bu adamın başka şarkısı yok mu? Tabiki var rape 4 yıl önce başlayan ve diğer rap yapanlara oranla çok hızlı gelişti. "Ölü,Az,Çelişki" kardeş gibi bu üç şarkı . Az ve Çelişki anlam bakımından müthiş şarkılar. Bunun yanı sıra "Son Gibi" ve "Martaval" ı dinlemeniz tavsiye olur daha çok şarkısı var . Bildiğiniz güzeller varsa ekleyin. :)

srenone

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben sevemedim çok itici geliyor bana :)

Froz11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bilemiyorum bana Contra farklı geliyor diğerleri gibi kafiye yapmıyor ama tabi kişisel :D

Algos SB

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
" Son Gibi " zamanında İtaat ile yaptığı bir şarkı. O zamanlarda dinlediğimde sesini ve tarzını hiç beğenmemiştim, şarkının İtaat bölümünü dinleyip kapatırdım, daha sonra ne olduysa " Ölü " şarkısı ile kendini ve tarzını sevdirdi, umarım ilerleyen günlerde de üretkenliğini korur ve bizleri güzel şarkılarından mağdur bırakmaz :)

Froz11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
"Son Gibi" nin nakaratını evde bagırarak söylediğim olmuştu . :D

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
ölü şarkısını canım sıkılınca açar tekrar tekrar dinlerim :)

Froz11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Şuan baktım 4 senede 1 şarkı yapıp youtubeda dinlenme oranı en yüksek Türk rapçisi 900.000 3 bucuk ayda gururlandım :D

3D-Clan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Cantrayı herkes ölü ile tanımış sanırım bende öyle tanıdım şuan 1 milyona doğu koşuyor :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
contra bütün hiphop yapanlardan çok çok farklı yerde gözümde adam replay e müptela ediyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kesinlikle Süper Biri Türkiyede Az Raple İyi Çıkan Kimse Yok Umarım Devamı Gelirki Tek Sago Ve Cezanın Olmadığını Görürüz :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Zaten İkincisi çünkü
ötesi berisi yoktur tüm kariyeriniz benim için introdur.
oradan geliyor

B

B.C.C

SDN Okuru
Contra bnce suanda turkce rap in en onemli silahi . Tarzi farkli bnde ölü ile sevdim sonra telkin, 16 bar harika derken birde yatistirici tehlikeli ve son olarak da efsane isimli sarkisiyla turkce rap i ilerletmeye devam ediyor (B.C.C.)

BeşiktaşJK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar son gibi nin bütün sözlerini bilen var mı