Connectify [ Bilgisayarınızı kablosuz modeme çevirin ]

Bu konuyu okuyanlar

fener_kanarya

Asistan
Reaksiyon puanı
0
peki bunun internete zararı var mı tanımlanamayan ağ gibi sorunlar olur mu

hadess

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Uzun zamandır evde çözemediğim internet sorunuma ilaç gibi geldi. Cepten girme imkanım yoktu. Emeğe saygı.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhabalar,
hotspotu indirdim laptop'a fakat telefonum bu ağa bağlı gözükmesine rağmen telefondan internete giremiyorum düşünceme göre hotspot ve bilgisayarın interneti birbirine bağlanamıyor bu problemi nasıl çözebilirim bilen var mı?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben interneti paylaşıyorum öncede 90 dklık bir süre veriyordu ve sürenin sonunda kapanıyordu,şimdi ise bu 30 dkya düştü kafayı yemek :cursing: üzereyim lütfen yardım edin!!!:helpsmilie:

Terapist

Asistan
Reaksiyon puanı
1
samsung np300e5c s-01 tr laptopum var adamlar kendileri koymuşlar programı içine.. easy settings programı var açıyorum taşınabilir AP yi açıyorum oldu sana kablosuz modem ;)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

arkadaşlar ben interneti paylaşıyorum öncede 90 dklık bir süre veriyordu ve sürenin sonunda kapanıyordu,şimdi ise bu 30 dkya düştü kafayı yemek :cursing: üzereyim lütfen yardım edin!!!:helpsmilie:

mhotspot var onu kur hem küçük hemde connectify e 1000 basar ;)

ağ ve paylaşım merkezini aç ordan bağlantını bul bağlantı özelliklerinden bu ağı apylaş gibi bi seçenek çıkacak ordan kablosuzu işaretliyodun sanırım onun gibi bişey zor değil ya program kurulu olsa hemen foto olarak atardım.

Uzun zamandır evde çözemediğim internet sorunuma ilaç gibi geldi. Cepten girme imkanım yoktu. Emeğe saygı.

ilerde süre problemi çıkacak program interneti kesecek mhotspot kullan çok basit küçük ve sıkıntısız programdır.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhabalar evde vınn var pcden bağlanıyorum ama telefondan nasıl bağlanabilirim tatile geldim de telefonum galaxy s4 ama nasıl bağlanabilirim kablomda var??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben ücretli yükledim fakat her 30 dakikada bir kapatıyor bağlantıyı sebebi nedir acaba

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya bende sıkıntı yok kuruyorum falan çalıyo telefondan yazıyorum şifreyi ama bi türlü bağlanmıyo ip alınıyo diyo aranıyo diyo bi türlü girmiyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bende vin var ve masaüstü ama hata veriyoor usb wi-fi card falan diyor yardimci olursaniz sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
cmd yönetici olarak çalıştır netsh wlan start hosted network bitti gitti şifresini falan değiştirmek istersende key olarak değiştirebilirsin o kadarınıda netten bakın.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
pc ye format attık intarnet kablolu ağ oldu kablosuz nasıl yaparım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:mellow:Benim modemin altı şifre dolu ağ şifreside olmuyo :mad: yardımcı olurmusunuz :blushing: :rolleyes: :cool: