Connect Tray sonlandırılıyor hatası

Bu konuyu okuyanlar

xyunusx

Doçent
Reaksiyon puanı
40
arkadaşlar windows xp işlteim sistemi kullanmaktayım bilsayaraı kapatırken her zaman explorer sonlandırılıyor diyor ve onun ardında conncttray sonlandırılıyor hatasını veriyor

başlat komutu ile onardım olmadı
msndosdan kurtarma konsolu ile onardım gene olmadı
format attım pc yi yeniden kurdum ama yine aynı hata :bored:
(format atarken cd yi ve dvd romuda değiştirdim ama nafile)

arkadaşlar bu sorunuma bi el atın 3 haftadır kafayı yedirdi bana

clients

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
"conncttray" tam olarak böylemi yazıyor

xyunusx

Doçent
Reaksiyon puanı
40
şu an iş yerindeyim ama hatırladığım kadarıyla öyle yazıyor olması lazım regıstır düzenleyici programlarda kullandım ama bi işe yapamadı

WhiteHawk

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
Sistemi norman malware cleaner ile tarat olmazsa temiz bir xp cd si ile format at.Eğer elindeki cd oynanmamış bir cd olsaydı yapmazdı.

clients

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
tam olarak hatayı verirsen daha net sonuclar buluruz. akşam denıyelım şansımızı.
donanımsal olabilir
yazılımsal olabilir, formattan sonra program kurdunmu . onları kaldır . pc ye bağlı cihaz varmı yazıcı kamera gibi varsa onları cıkart. driverlerın guncel sürümleri indirip kur.anakart, ekran kartı , ses kartı , ethernet. kartı vs vs. bunları yapıp hata verip vermedıgını kontrolunu yap oncelikle.

darkeagle37

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu hata bildiğim kadarı ile wireless veya ethernet kartından dolayı veriyor driverlerınızı günceleyip deneyebilirsiniz.

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Aygıt yöneticisini aç ve görünüm sekmesinden gizli aygıtları gösterde orada ünlem işaretli aygıt varmı yokmu onu kontrol et. Ekran kartı, ethernet, wireless kartı gibi.