Çok sıradan giyiniyorum ne yapabilirim?

Bu konuyu okuyanlar

No.1

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Yani kıyafetlerim farklı renk kotlar ve farklı renk t-shirt,kazaklardan ibaret,şuan düşündüm de çok sıradan giyiniyorum.BİR TARZIM YOK.Sizce ne yapabilirim pek zevkli bir insan değilimdir ve tabii para lazım iyi giyinmek için ama:(Bilemedim bir akıl danışayım dedim.Genelde enerjik bir yapım vardır fakat hiphop tarzı salaş bir giyim tarzı yapmayı düşünüyorum kendime.Tam olarak sizden ne istediğimi bilmiyorum ama taktik lazım yani:)

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
Ben de çok sıradan giyiniyorum. Bunda bir sorun da görmüyorum.

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Farklı markalardan farklı ürünler almak yerine aynı markanın bir birini tamamlayan parçalarını alın. Bunun için markaların internet sitelerinde mankenlerin üzerlerindeki kıyafetlerin kombininden yardım alabilirsiniz.

Demem o ki biz kot lazım diyoruz mağaza mağaza gezip bir kot beğenip alıyoruz.

Oysa aynı markanın o kot ile birlikte tasarlanmış tshitrt gömlek kaban veya ceketleri de oluyor, bir araya geldiklerinde gerçekten hoş bir görüntü çıkıyor ortaya.

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
Fazla renkli giyinen erkeğe toplumumuz farklı gözle bakıyor. Biz Gri,Siyah, Kahverengi, Lacivert ve Füme'ye mahkumuz.

Zeus Antonius

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
25
Bir ülke düşünün: Herkes artistler gibi giyiniyor, saç baş harika, herkes tiril tiril ve bakımlı...

Yalnız bunun için biraz eğitim gerekiyor.

Takım elbisesine uygun kravat seçemeyen, siyah pantolonun altına beyaz çorap giyen, .. kılı gibi sakalla gezen, gece klübüne 10TL'lik eski bir terlik ve eski bir şort ile giden, 10 kilo makyajın yakıştığını sanan, esmerken saçını sarıya boyatıp soytarıya dönen, 150 kiloluk vücuduna bikini ve taytın yakıştığını sanan... çok insan var bu ülkede!:)

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
En şık İtalyanlar giyiniyor diye duymuştum. Onları yakın takibe alalım. Şıklık konusunda bir şeyler öğrenebiliriz.

Nancy Fancy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Bir ülke düşünün: Herkes artistler gibi giyiniyor, saç baş harika, herkes tiril tiril ve bakımlı...

Yalnız bunun için biraz eğitim gerekiyor.

Takım elbisesine uygun kravat seçemeyen, siyah pantolonun altına beyaz çorap giyen, .. kılı gibi sakalla gezen, gece klübüne 10TL'lik eski bir terlik ve eski bir şort ile giden, 10 kilo makyajın yakıştığını sanan, esmerken saçını sarıya boyatıp soytarıya dönen, 150 kiloluk vücuduna bikini ve taytın yakıştığını sanan... çok insan var bu ülkede!:)
Hocam siz neden her mesajınız da yazı boyutu bit kadar yapıyorsunuz? Keşke biraz daha küçültseniz böyle okuması çok kolay oluyor.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
en iyisi Acun Ilıcalı çekiyor siyahları no problem...