Çok param var sizce oyun için pc mi almalıyım konsolmu?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

İyiadam34

Üyecik
Çok param var sizce oyun için ne almalıyım pc mi konsolmu fps nasıldır ve fanlarda hangisi çok ses çıkarmıyor

ishak042

Al Co Ba Ni
Yönetici
Mod. Adayı
Hangisi iyi fps alıyor ve fan ses çok çıkarmıyor?
Konsol dediğin 2 3 bin TL ve o para ile iyi bir pc zor alınır o fiyata konsol daha mantıklı daha iyi fps açısından. Ayrıca konsol daha az fan sesi çıkarır. Ama minimum 4 5 bin TL ye bir pc alınması en doğrusu olur.

İyiadam34

Üyecik

Froseth

Doçent
Oyun fps iyi olsun da bide fan ses çok gelmesin Fakat pc alsam fan ses falan sorun yaşamam demi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve kaç saat oyun oynanır?
5000TL lik sistemimle tüm gün oynayınca sorun çıkartmıyor sizinkisi hiç çıkartmaz istediğiniz kadar oynarsınız.

Emir Aydın

Profesör
Oyun fps iyi olsun da bide fan ses çok gelmesin Fakat pc alsam fan ses falan sorun yaşamam demi
Fan sesi problemleri eskide kaldı.Artık 5 fanlı kasalar bile neredeyse hiç ses çıkartmıyor.Dilersen Vatan türü bir yere git ve orada sergilenen kasalara bak,yaına git kafanı daya kasaya,fan sesi geliyor mu diye bak :)

_Zaur_

Profesör
Benim param senin parandan daha çok. İyi oldu mu şimdi? Çok paran olsaydı çoktan PS 4 almıştın....

beleşadam

Profesör
Hocam bir konu vardı bu konunun başlığının fotoğrafıı atılmıştı, hah şimdi hatırladım "ülkede fakir varmı" konusu

Allah'ın Kulu

Asistan
Oynadığın oyuna göre değişir. Sırf araba için alacak isen PC yeter ama ucuza 60FPS keyfi yaşamak için ise PS4 Pro alabilirsin. Ayrıca toplama PC ile aran kötü ise yine PS4 Pro alabilirsin fakat tam tersi durum ise PC al. Ne kadar paran var, merak ediyorum?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fan sesi problemleri artık eskide kaldı.
Reklam iyi olmuş. 😁

orcnd

Dekan
çok paran varsa çok daha sessiz bir pc toplayabilirsin. fakat yılların pc oyuncusu olarak ben gelecek nesil playstation'a geçeceğim.
hikayeli özel oyunlar sayesinde playstation bence daha güzel bir deneyim sunuyor.

görüntü kalitesi olarak pc her zaman üstün olacaktır fakat playstation da artık benim için yeterli kaliteyi sunuyor.

stat counter