Çok Acil Yardım ctrl+z ile dosyam gitti

Bu konuyu okuyanlar

emrykn

Asistan
Reaksiyon puanı
4
arkadaşlar perşembe gününe yetiştirmem gerekn çok büyük boyutta bir sunum hazırlıyodum. ne olduysa ctrl+z yapmıştım bu dosyamı hem flash diskten yok etti hemde bilgisayarımdan. Geri dönüşüm kutusun da da yok. 2 programla denedim geri getirmeyi ama sadece eski sildiğim dosyalarımı kurtardım. bu dosyaya nasıl ulaşabilirm ??? çok acıl yardım edin sistemimide geri aldım yine yok :helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie:

kaberdey

Müdavim
Reaksiyon puanı
87
Ctrl+R denedinmi?
Ctrl+Z tersi işlam yapar, ama üstüne bir sürü iş yaptıysan olmayabilir tabiki...

emrykn

Asistan
Reaksiyon puanı
4
gitti dosya :S hiç biri çalışmıyor :S başka yolu yokmudur ?

karcx

Müdavim
Reaksiyon puanı
39
Muhtemelen ...
Kardeş sen ctrl +z yaptıktan sonra dosyayı kapatmışsın..
Böylece dosyan son haliyle kaydedildiği için geri dönüşü olmaz..
Yenisini yapmandan başka çare yok..
iyi çalışmalar..

HypeRcoDe

Asistan
Reaksiyon puanı
4
eger dosyayi kayıt etmişsen easy recovery programı ile bi tara diskini belki bulursun :)

sivaspor

Profesör
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar perşembe gününe yetiştirmem gerekn çok büyük boyutta bir sunum hazırlıyodum. ne olduysa ctrl+z yapmıştım bu dosyamı hem flash diskten yok etti hemde bilgisayarımdan. Geri dönüşüm kutusun da da yok. 2 programla denedim geri getirmeyi ama sadece eski sildiğim dosyalarımı kurtardım. bu dosyaya nasıl ulaşabilirm ??? çok acıl yardım edin sistemimide geri aldım yine yok :helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie:

Raw recovery yapan programlara bakabilirsin, bunun icin flashdisk'e once format at sonra tarattir bazen cikiyor hasbel kader.
Bu programlardan biri easy recovery pro 6
Flash diskín'de calisma dosyasida yoksa ustune bir bardak soguk su icip elindekiyle yeniden baslamani tavsiye ederim zaman kaybetmekten iyidir.
Gecmis olsun.