Çok Acil Telefon Önerisi.

Bu konuyu okuyanlar

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Şimdi üstte dediim gibi olursa ki olma ihtimali var ozaman mi 9t alıcıları baya pişman olmuş olacak sonuçta türkiye burası aylık 2000 tl ile neler yapabilir ki onun içi kararımızı iyi vermek lazım ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sonunda rn8 pro öneren birini gördüm :D bekleyecek cok vaktim yok açıkçası ayın 15 önde turkiye ye resmi olarak gelecek diye duydum ozamana kadar beklerim açıkçası ama ondan önce gene bi herkesin öneririm almak isterim

Bu ay gelecek evet. Umarım efendi bir fiyat ile gelir. Tahminim 2799-2999 gibi iki ihtimal.

@Leand mediatek e karşı biraz ön yargılı. Ben de öyleydim. Ancak neredeyse her yerde muazzam övgüler var. G90T enfes bir SoC olmuş.

Emre dilber

Asistan
Reaksiyon puanı
41
@Leand mediatek e karşı biraz ön yargılı. Ben de öyleydim. Ancak neredeyse her yerde muazzam övgüler var. G90T enfes bir SoC olmuş.
Bilemedim bende şimdi ya tereddüte kaldığım kısım ise ips lcd ekran acaba beni hüsrana ugratirmi

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Bilemedim bende şimdi ya tereddüte kaldığım kısım ise ips lcd ekran acaba beni hüsrana ugratirmi

Uğratır... hele hele amoled'den geçiyorsan kaliteli bir sharp, lg veya sony'nin kaliteli diye lanse ettiği ips lcd'lerden değilse çok fark eder. Ki redmi note 8 pro'da böyle bir şey olduğunu sanmıyorum pocophone 2 yapmışlar işte kendilerince.

Emre dilber

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Uğratır... hele hele amoled'den geçiyorsan kaliteli bir sharp, lg veya sony'nin kaliteli diye lanse ettiği ips lcd'lerden değilse çok fark eder. Ki redmi note 8 pro'da böyle bir şey olduğunu sanmıyorum pocophone 2 yapmışlar işte kendilerince
Ne konuda uğratır peki ?

nco16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ön kamera çok önemli değilse, lg v30 plus

Emre dilber

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Canlılık, siyahlar... tasarruf filan demiyeceğim çok ufak bir fark o ama ips ekran bana mesela sönük geliyor tek artısı beyazlar ve zamanla sararmaması.
Bu canlılığın en iyi ornegini gosteren bir video var mi acaba?

Kararsız23

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,124
Samsung hariç hiçbir marka istemiyorsunuz galiba. Mecbur A70 kaldı geriye.

Melih Beyefendi

Müdavim
Reaksiyon puanı
886
2700 demişsin mate 20 pro eklemişsin listeye. Neyse 2700’e dediğin özelliklerde mi9t ve A70 öne çıkıyor

şahsen ben önermem başkalarını bilemem
Neden hocam yav? 3200 mAh batarya, hızlı şarj vb vb

Hocam ilk önce aklımda illa böyle Note FE sevdası yok. Note 5 de var aklımda. Ama 7.0 Nougat zorluyor insanı. (Ne hikmetse Call of Duty Mobile'i yükleyebiliyorsunuz ve Black Desert Mobile ön kayıt yapabiliyorsunuz.)