Çok Acil Telefon Önerisi.

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Melih Beyefendi

Profesör
İSTANBUL/Sultangazi (Türkiye Cumhuriyeti)
Merhabalar hocalarım. İlk önce buraya konu açmayı sevmiyorum. Ama mecbur kaldım. Artık yeni bir telefona ihtiyacım var. Aklımda da;
Huawei Mate 20 Pro
Samsung Galaxy Note FE (Note 7 yerine gelen telefon.)
Bütçe konusu da 2700 TL. Ancak iPhone, Realme, HTC, GM, Xiaomi, oppo gibi markalar önermeyin. (GM 9 Pro dışında.) Telefon kriterlerim;
Batarya
RAM- Depolama alanı

Son düzenleme:

AlteredTech

In absentia lucis, tenebrae vincunt...
Merhabalar hocalarım. İlk önce buraya konu açmayı sevmiyorum. Ama mecbur kaldım. Artık yeni bir telefona ihtiyacım var. Aklımda da;
Huawei Mate 20 Pro
Samsung Galaxy Note FE (Note 7 yerine gelen telefon.)
Bütçe konusu da 2700 TL. Ancak iPhone, Realme, HTC, GM, Xiaomi gibi markalar önermeyin. (GM 9 Pro dışında.) Telefon kriterlerim;
Batarya
RAM- Depolama alanı
A70 öneririm.

Emir Aydın

ForeverPower41
Forumda her gün görüyorum neymiş bu mi9T ya baya övdüler :D
Hocam bu fiyat bandında rakiplerinden daha iyi bir telefon,şu an için Redmi Note 8 Pro ile kapışır hatta RN 8 Pro daha öndedir belki ama MediaTek işlemci düşündürüyor.Eklemeyi unuttuğum bir cihaz varsa ekleyip o şekilde de karşılaştırabilirsin :)

Melih Beyefendi

Profesör
İSTANBUL/Sultangazi (Türkiye Cumhuriyeti)
Pardon markaları okumuştumda xiaomi gözümden kaçmış :)
O zaman A70 öneririm.
Ha birde 2700TL ye nerede Huawei Mate 20 Pro var ?
En fazla 2. el. Yoksa belimiz bükülür.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bu fiyat bandında rakiplerinden daha iyi bir telefon,şu an için Redmi Note 8 Pro ile kapışır hatta RN 8 Pro daha öndedir belki ama MediaTek işlemci düşündürüyor.Eklemeyi unuttuğum bir cihaz varsa ekleyip o şekilde de karşılaştırabilirsin :)
Sakın hocam oppo önermeyin! Sakın!
Mesaj otomatik birleştirildi:

iyide Huawei dardayken almak me derece iyi?
Mate 20 Pro Google desteği almıyor mu hocam?

Son düzenleme:

Emre dilber

Asistan
Hocam ben nt 8 pro düşünüyorum sizce hangisini almaliyi bi türlü karar veremedim yahu☺ Bugün bi karşılaştırma gördü youtubede birçok oyunlar karıştırıyor nerdeyse her zaman berabere gidiyorlar cok az bi farkla mi 9t fos konusunda önde oluyor yada beraber. Birde şunu eklemek istiyorum pubh dahil bi kaç oyuda herhalde maximum grafik ayarı desteklenmiştir diyor. Bulabilirsem atacağım tekrar o videolu seve hangi sebeple hangi telefonu almaliyim yada almamaliyim?

Emir Aydın

ForeverPower41
Hocam ben nt 8 pro düşünüyorum sizce hangisini almaliyi bi türlü karar veremedim yahu☺ Bugün bi karşılaştırma gördü youtubede birçok oyunlar karıştırıyor nerdeyse her zaman berabere gidiyorlar cok az bi farkla mi 9t fos konusunda önde oluyor yada beraber. Birde şunu eklemek istiyorum pubh dahil bi kaç oyuda herhalde maximum grafik ayarı desteklenmiştir diyor. Bulabilirsem atacağım tekrar o videolu seve hangi sebeple hangi telefonu almaliyim yada almamaliyim?
Mümkünse biraz bekle,alıp kullananların yorumlarına bak.MediaTek işlemci kullanıyor bir sorunu var mıdır acaba diye.Acelen varsa Mi 9 T al geç,ben olsam öyle yapardım.

stat counter