Çok abartmadan bu şekil de istediğim sonucu alabilir miyim?

Bu konuyu okuyanlar

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Arkadaşlar evim de vücut geliştirme çalışıyorum havalar hafif güzelleşince veya güzel olduğu günler de koşuya çıkmaya düşünüyorum, ancak beslenme konusu cok kafamı karıştırıyor.Tüm abur cuburları ve şekerli şeyleri kesmeye çalışıyorum kestim de sayılır ekmeği de baya az kullanıyordum zaten çay dan falan şekerleri kaldırdım, misal bu sabah 2 haşlanmış yumurta yeşillik salata zeytin vs yedim birazdan spor yapıcam ardından cok sağlıklı olmayan bişey yiyicem tost yapıcam sosisli haşlanmış yumurtalı böyle besleniyorum yani sonucta gidip mr olmpia olmıycam kilo veriyim fit vücudum olsun hafif kaslarım belirginleşsin yeter çok mu salıyorum sizce bu beslenme işini yoksa kararın da mı?

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Spor salonuna yazılmak gerek, evde olacak iş değil bu. Koşu yerine spor salonuna yazılıp vücuduna kas katmaya çalışsan çok daha iyi sonuçlar alırsın. Beslenmeyi de sen ayarlayacaksın, zararlı ve yararlı besinleri biliyorsun sonuçta.

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Spor salonuna yazılmak gerek, evde olacak iş değil bu. Beslenmeyi de sen ayarlayacaksın, zararlı ve yararlı besinleri biliyorsun sonuçta.
2 aydır evde çalışıyorum halter ve dambil setlerim var olmaz mı diyorsun

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Zor, spor salonu daha iyi olur.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,466
Evdede olucak iş zorluk ile alakası yok daha çok spor salonuna yazılınca gitmek zorunda kalıyorsunuz ve gidince de çalışmak zorunda evde ise amannn canım istemiyor yarın yaparım yarın yarın derken olmuyor ama gerçekden istekli olursan çatıda bile olur ne alaka bilmiyorum en zor yer ev evde yaparsan zaten her yerde yaparsın.

Drangleic

Müdavim
Reaksiyon puanı
263
Fazla kilo varsa ilk önce onları vermeye bak yağ oranını 15' e filan çek sonrada yüksek proteinli bir beslenme ile kaslanmaya başlarsın bu şekilde estetik olarak daha daha iyi olur ama dediklerim için spor salonu şart evde olacak iş değil. Beslenme konusunda sabah en az üç haşlanmış yumurta yemeye bak akşamlarıda tavuk filan... Eğer ekonomik açıdan sorun olmazsa et yemen daha iyi olur tabii. Pirinç pilavından çok bulgur tercih et ve ceviz, badem, fındık bunları spordan sonra günde en az 1 avuç ye.

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Evdede olucak iş zorluk ile alakası yok daha çok spor salonuna yazılınca gitmek zorunda kalıyorsunuz ve gidince de çalışmak zorunda evde ise amannn canım istemiyor yarın yaparım yarın yarın derken olmuyor ama gerçekden istekli olursan çatıda bile olur ne alaka bilmiyorum en zor yer ev evde yaparsan zaten her yerde yaparsın.
Dediğin gibi istikrar sıkıntısı oluyo salona yazilsam daha iyi olucak galiba

Korona

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bol bol su tüketmeyi de ihmal etme.