COD MW3'ü yüksek çözünülürlükte oyanabilir miyim ?

Bu konuyu okuyanlar

Mert1994

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İşlemci: Intel Core i7-2640M, İşlemci Hızı 2.80 GHz, Intel Turbo Boost Teknolojisi İle Maksimum 3.53 GHz, 4 MB Intel Akıllı Bellek
Ram:8gb
Ekran Kartı:3 GB DDR3 Nvidia Geforce GT540M Optimus - 2 GB Ayrılmış Bellek

Bilgisayarımın markası Casper bu özellikte ki notebook ile call of duty modern warfare 3 yüksek ayarda kasmadan oynayabilir miyim ? Teşekkürler

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
açmadan önce sağ tıkla nvidia'yı seçtiğinden emin ol.
bir de bazı cracklerde performans sorunu var, bazılarında da görüntü kalitesi sorunu var.
imkanın varsa orjinal al korsana hayır.
ama yoksa reloaded crackfix çıkardı.

Mert1994

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
orjinal almaya imkanım yok öğrenci olduğum için korsan aldım sağ tık yüksek performans nvidia seçtiğimde şu hata çıkıyor
Modern Warfare 3 couldn't write a file.The hard drive is probably full. Yazıyor ne yapmam gerekiyor ?

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Çözümü nedir bilmem ama hata mesajı diyor ki hard diskin fazla dolu biraz boşalt.
bende 550m var 1920x1080 çözünürlükte ambient occlusion ve soft smoke kapalıyken 30 fps üstünde oynuyorum.

Mert1994

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
238 gb boş yer var hocam fps filan nerden bakılıyor bilmiyorum şuanda yönetici olarak çalıştır diyince girdim 1366x768 bütün ayarlar yes ve high çok az bi donma var o ayarların ismini bilmiyorum yanlış şeyde yapmak istemiyorum sen bana yardımcı olursan ona göre düzeltiyim. Yazılımsal olabilir mi ? Yada korsan oyundan olabilir mi çünkü bir tane daha oyun aldım total rome war diye grafik filan yok oyunda belki bilirsin full ayarda da kasıyor en düşük ayarda da kasıyor çözemedim.

Forrest Gump

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
orjinal almaya imkanım yok öğrenci olduğum için korsan aldım sağ tık yüksek performans nvidia seçtiğimde şu hata çıkıyor
Modern Warfare 3 couldn't write a file.The hard drive is probably full. Yazıyor ne yapmam gerekiyor ?

Oyunun simgesine sağ tıkla yönetici olarak çalıştır.

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
fraps'i yükle.
programı aç
sonra oyuna gir
sol üst köşede fps değerin yazacak.
bütün ayarları low'a çözünürlüğü de en düşüğe almana rağmen 46'ın ötesine gitmiyorsa crack hatalı demektir.
46'yı geçiyorsa spec-ops'a gir bazı crackler de orada hata veriyor.
eğer vermiyorsa crack süperdir kafana göre ayarla ama en az 30 olsun.
bu arada artık bütün oyunları açarken sağ tıklayıp nvidia ile aç demek zorundasın veya nvidia control panel'den varsayılan ekran kartını nvidia'ya getir yoksa intel'le açmaya çalışıyor ve sadece en düşük ayarlarla oynanabiliyor.

Mert1994

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam menüde 50 oyuna girdim en fazla 35 low yaptım bütün ayarları şimdi ne yapmam gerekiyor ?

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
low'da 35 çok düşük.
low da sabit 45-46 olmalı.
sen nvidia ile açmıyorsun oyunu.
en son nvidia sürücüsünü yükle önce.
daha sonra nvidia ayarlarından varsayılan ekran kartını nvidia seç
daha sonra windows uac kapat.
oyun için reloaded-crackfix yükle
daha sonra windows'u yeniden başlat.
oyuna girerken sağ tıklayıp ekran kartını nvidia olarak seç

şowalye

Profesör
Reaksiyon puanı
8
5670 1gb ddr5 ekran kartı oyunları sorunsuz oynanır
ddr3 tavsiye etmiyorum düşü perfomans sahib
en az 400watt güç kaynağı olması gerek

Mert1994

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeş öyle değilde başka şeyle düzelltim senin çok faydan dokundu ama başka crack yükledim oldu bitti :) emeğin için teşekkür ederim

bortu3

Asistan
Reaksiyon puanı
0
o pcnin şu anda full ayarlarda 1920x1080de oynatmayacağı oyun yoktur tahminimce varsada gta4 olabilir ama mantıken olmaması gerekiyor.

bu arada kaça aldın :p

Mert1994

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2000 tl aldım 1366x768 oynayabiliyorum daha yüksegi yok :)

---------- Post added at 22:01 ---------- Previous post was at 20:48 ----------

yine donuyor çıldırıyorum yardım edecek yok mu ?

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
kardeşim hasta mısın nesin.
o kadar cevap yazdım birini bile uygulamadın hala yardım istiyorsun.

Mert1994

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
uyguladım olmuyor olmuyor nvidia seçip giremiyorum hata yönetici olarak çalıştır ile giriyorum crackte yükledim kapattım filan yok banamısın demiyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Notebooklarda ekran kartın 3gb de olsa içindeki küçük bir çip olduğundan oyun performansına kasa bilgisayarlardaki gibi erişemezsin ama oyunu rahatça oynayabilirsin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Notebooklarda ekran kartın 3gb de olsa içindeki küçük bir çip olduğundan oyun performansına kasa bilgisayarlardaki gibi erişemezsin ama oyunu rahatça oynayabilirsin.

evet arkadaşın dediği gibi masaüstü bilgisiyarlan oynarsın anca o bilgisiyarın performansı yetmez o yüzden en iyisi başka bilgisiyar al 1024x768 de oyna ayarları ortaya getir ve ekran kartını güncellemeyi unutma 40 kişi cevap vermiş iyi değerlendir notebook gibi bilgisiyarda asla oynayamassın arkadaş
call of duty modern warfare 3 gibi oyunu kafan bastımı

TUZAK GAMES

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Arkadaşlar çok geç yazdım mesajı ama bu oyun motoru ile ilgili bir soundur genelde CoD yapımcıları oyunlarında FPS sınırını 30 yaparlar ama bazı kişiler yine de 60 Fps ile oynayabiliyor.
Oyun oynamak için en az

8 GB Ram 2666 mHz DDR3
2GB 256 BİT GDDR5 Ekran kartı
En az i3-i5 Önerilen i7 İşlemci

Böyle bir sisteme benzer bilgisayarın varda ya da bu parçalardan bazıları varsa rahat bir oyun deneyimi yaşayabilirsin.

Son düzenleyen moderatör: