COD ? Mu BF mi

Bu konuyu okuyanlar

Flexix

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
25 tl lik bir bütçem var 30 tl de olabilir call of duty mw 2 mi battlefield bad company 2 mi

Battlefield bad company 2= 15 tl
Call of duty mw 2 = 25 tl
Daha fazla oyun almak istiyorum ama cod alirsam alamam ama kaçirmakda istemiyorum

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
25 tl lik bir bütçem var 30 tl de olabilir call of duty mw 2 mi battlefield bad company 2 mi

Battlefield bad company 2= 15 tl
Call of duty mw 2 = 25 tl
Daha fazla oyun almak istiyorum ama cod alirsam alamam ama kaçirmakda istemiyorum
Daha fazla oyun oynamak istiyorsan, Origin'nin Basic aylık üyeliğini 3,99 euro'ya satın alabilirsin. Ben kampanyalı bir gününe denk gelmiştim daha indirimli fiyata aldım ancak ödeyeceğiz miktar 24 TL.
En yeni oyunlara tam erişim vermesede popülerliğini koruyan oyunlara tam erişimle oynayabilmene imkan sağlıyor.

Flexix

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Daha fazla oyun oynamak istiyorsan, Origin'nin Basic aylık üyeliğini 3,99 euro'ya satın alabilirsin. Ben kampanyalı bir gününe denk gelmiştim daha indirimli fiyata aldım ancak ödeyeceğiz miktar 24 TL.
En yeni oyunlara tam erişim vermesede popülerliğini koruyan oyunlara tam erişimle oynayabilmene imkan sağlıyor.
Teşekkürler deniyeceğim

theconfused

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İkisi de başarılı oyunlar ama mw2 bana kalırsa daha ağır basıyor.

ghostsniper26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Cod serisinin yenilerini bilmiyorum ama cod seversen mw2 güzeldir bc2 de güzeldir ama tavsiyem arkadaşımızın dediği gibi origin access veya bf1 bir ara 5 Euro ya inmişti eğer öyle bir şey görürsen tavsiye ederim