Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


Burak Özgen

Profesör
Katılım
13 Mar 2018
Mesajlar
1,827
Puanları
83
Konum
istanbul
Bu senenin büyük bir merakla beklenen oyunları arasında yer alan Call of Duty: Black Ops 4, dün itibarıyla satışa sunuldu. İncelemelerden oldukça iyi puanlar almayı başaran oyun için yeni yeni detaylar da gelmeye devam ediyor.

5bc4905d66a97c4502de7610.jpg
Reddit kullanıcısı Rchtoveen tarafından paylaşılan ekran görüntüsüne bakacak olursak, Call of Duty: Black Ops oyunundan altın ve Call of Duty: Black Ops II oyunundaki gümüş kamuflaj, serinin yeni oyununda geri dönüyor.
Çoklu-oyuncu modlarının sevilen özellikleri arasında yer alan silah kamuflajları, serinin önceki oyunlarından sonra, Call of Duty: Black Ops 4 oyununda da yer alacaklar. Ancak tabi ki bu kamuflajları silahlarını öylece alıp da uygulamanız mümkün olmuyor. Bunun öncesinde, belirli meydan okumaları yerine getirmeniz lazım. Mesela Call of Duty 4: Modern Warfare ve Call of Duty: Modern Warfare 2 oyunlarında kafadan vuruşlarda, Call of Duty: Black Ops II ve Call of Duty: Black Ops III oyunlarında da kullandığınız silahın tipine bağlı olarak uçak düşürdüğünüzde veya düşmanınızı tek vuruşla öldürdüğünüzde açabiliyorsunuz.

Şimdilik hangi meydan okumaları yerine getireceğimiz belli değil, ama Reddit kullanıcısı Rchtoveen, paylaştığı ekran görüntüsü ile Call of Duty: Black Ops 4 oyununda yer alacak olan silah kamuflajlarını görmemizi sağladı.
Sizin de görebileceğiniz üzere, Call of Duty: Black Ops 4 oyununda yer alan silah kamuflajlarından SMG için olanları görebiliyoruz. Ancak bu defa, bu kamuflajları bütün silahlarda kullanılabiliyor. Ayrıca, kamuflajların Performance, Technical ve Mastery olmak üzere üç kategoriye ayrılmış olduklarını da görüyoruz. Burada dikkatimizi çeken bir nokta ise şu ki, Mastery altında Call of Duty: Black Ops oyunundan altın ve Call of Duty: Black Ops II oyunundaki gümüş kamuflajı görebiliyoruz.
Blackout modu ile serinin önceki oyunlarındaki hayranların favorileri olan haritaları bu oyunda yeniden görebilmenin ardından, silah kamuflajlarında da önceki oyunlardan izler bulabilmek oldukça hoş bir detay oldu. Call of Duty: Black Ops 4 oyununda, maziye dönüş açısından da oldukça güzel işlerin çıkartıldığını görüyoruz


Kaynak:TuruncuLevye
 
Üst
stat counter