CloudFlare çöktü, pek çok site etkilendi (502 Bad Gateway)

Bu konuyu okuyanlar

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
DDoS koruması, internet güvenliği ve alan adı sunucusu hizmetleri sağlayan Cloudflare şirketinin sitesi de dahil olmak üzere dünya genelinde pek çok siteye erişim bir süreliğine sağlanamadı. Bu kesintiden SDN de etkilendi.
Şu an için sorun çözülmüş gibi ancak Cloudflare tarafından yapılan resmi bir açıklama henüz yok.

Son düzenleme:

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,983
DDoS koruması, internet güvenliği ve alan adı sunucusu hizmetleri sağlayan Cloudflare şirketinin sitesi de dahil olmak üzere dünya genelinde pek çok siteye erişim bir süreliğine sağlanamadı. Bu kesintiden SDN de etkilendi.
Şu an için sorun çözülmüş gibi ancak Cloudflare tarafından yapılan resmi bir açıklama henüz yok.

Evet ben az önce SDN ye giremiyordum.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Cloudflare, ağ performansı sorunlarını gözlemlemeyi tamamladı, sorunu çözmek için de bir düzeltme uyguladı ve şu anda sonuçlar izleniyor. Sorun tamamen çözüldükten sonra, durumun güncelleneceği belirtilmiş. Cloudflare Analytics'deki gecikmeleri gidermek için konu üzerinde çalışılıyormuş Bkz.

misty rosetta

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,369

o manzarayı bi anda görünce noli la diye altıma s.çabiliyorum bazen xd

revolutioni

Asistan
Reaksiyon puanı
196
Girdiğim bütün siteler aynı hatayı verince anlamıştım :)