Class 10 hafıza kartı bulamadım normal hafıza kartı aldım ne diyosunuz

Bu konuyu okuyanlar

Joker12

Asistan
Reaksiyon puanı
0
25tl bütçem vardı 8gb class10 alcaktım 16gb normal kingston hafıza kartı aldım iyimi sizce bu arada yanında 4 yazıo yani class4 dimi

mjsamet

Asistan
Reaksiyon puanı
1
class 4 olabilir. Yüksek classın avantajı yüksek hız ama bu rastgele erişimde. Yani vidyo çekerken, sürekli resim çekerken işine yarayan bir hız. Normal kullanım için yüksek classlar gereksizdir. Bence yeter sana bu hafıza kartı, normal kullanım için.

Joker12

Asistan
Reaksiyon puanı
0
içine oyun atabiliyomuyum 16gb ya birsürü oyun alır

Lee Tai

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Atarsın tabi. Class 4 veya 10 hız sınıfını belirtiyo , bilgisyardan bi dosya atarsan hızlı veya yavaş atar pek onemli degil

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
class10 sandisk 16gb karta 55lira verince class10 çok daha performanslı ve hızlı demek çok normal bluetooth ile birşeyler atarsa bir akadaşın class4 yavaş diye derse senin telin bluetooth versiyonu düşük.

balaban6162

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Teknolojinin bir şeyi hoşuma gitmez, kullandığınız cıhazın bir bölümü iyi olması yetmez, hepsi iyi olması lazım. Yani sen class10 aldın, ama usb desteklemiyor, bluethoot ile yollacaksın, zaten düşük versiyondur yine düşük hızda yollayacaksın.

Tabi bu söyledklerim sana class 4 ile class 10 arasında fark gereksiz sanma, kartlar en çok mainada kullanımı önemlidir, yukarıda biride söyledi, foto çekiminde, özellikle video çekiminde ve yüksek performanslı işlerde farkı görürsün, zaten class4 ile HD video çekemzsin buda aradaki farkı belirtmektedir. Hadi çeksen bile sağlıklı olmaz.