Civilization V Steam versiyon 1.0.3.279 Türkçe Yama

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

rozabay

Dekan
Onursal Üye

Yazılar: %85
Diyaloglar: %95
Menü: %100

Çeviri Studyosu
&
Rozabay

Bu yama aslen Çeviri Studyosu tarafından yapıldı. Yapım aşamasından sonra gelen güncellemeler ve yeniliklerden dolayı hata verdi ve onca emek boşa gitti. Bu yama Rozabay tarafından steam sürümüne (1.0.3.279) yükseltildi. Çökme sorunları giderildi ve eksik satırlar tamamlandı. Bazı çeviri hataları giderildi.
Yamayı Steam\SteamApps\common\Sid Meier's Civilization V\Assets\Gameplay\XML\NewText\EN_US klasörüne kurmanız yeterlidir.
Bu yamada hiç bir dlc paketi dahil değildir. Türkçe karakter kullanıldığında oyundan atma sorunu yaşandı. Bu yüzden Türkçe karakterleri iptal etmek zorunda kaldım.

İNDİR

rozabay

Dekan
Onursal Üye
Biraz önce 1.0.3.142 versiyon patchi yayınlandı. Bayramdan sonra yeni güncelleme versiyonuna yükselteceğim. Bilginize.

rozabay

Dekan
Onursal Üye
Yama 1.0.3.142 sürümüne yükseltilmiştir.

rozabay

Dekan
Onursal Üye
Yama 1.0.3.144 sürümüne yükseltilmiştir.

Edit:
Bazı kısımlarda diyalog yerine kod gözükmesini sağlayan hatalar bildirildi. Hataları giderip tekrar derledim. Hata ile karşılaşan var ise yamayı tekrar indirip kurunuz.

abi siz bunu 2k ya fln ulaştırsaniza ya böyle emek verilen bi çalişmayi sadece buralarda kullanmak verilen emeğe yazik etmekten başka bişi degildir çok ciddiyim 2k ya ulaştirirsaniz bunu civilization 5'e resmi olarak türkçe dil desteği getirirler hatta bütün şirketler yapar bunu çünkü ellerinde herşeyi hazir bi döküman var yani

edit: hatta ugraşsaniz küçük bi para miktari bile alirsiniz yani %100 tamamlanmiş bi çeviriden :D gerisi size kalmiş ben derim ki ulaştirin steame eklesinler türkçe desteği

Kullanıcı Benzer Konular Forum Cevaplar Eklenme
yucesezar Oyun Modları ve Türkçe Yamalar 4