Çıplak gösteren gözlük -Yüzyılın icadı -

Bu konuyu okuyanlar

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Ben aldım çok memnunum,fotoğraftakileri,videodakileri bile çıplak gösteriyor.merak ettiğim için almıştım ama gerçekten işime yaradı ,özellikle insanların dövmesine bakıp dövme seçiyorum yaptırmayı düşünüyorumda.Gözlük suyun altında da çalışıyor herkese tavsiye ederim.

Neymiş? Gözlüklü adamdan uzak duracaksın. :D

Cedriic

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
arkadaşlar böyle birşey gerçek olsada olmasada yapılan, suç ve suça teşviktir. böyle bir şey yoksa da dolandırıcılıktır. lütfen Emniyet genel müdürlüğünün bhim@egm.gov.tr ​adresine şikayet maili gönderiniz. bu bir vatandaşlık görevidir.

O yorum yapanların numaralarını bulmaya çalışıyorum :) BuLunca arıcam :) Eğer öyle biri yoksa Emniyet'i arıcam :) Gerçek olmadığını bende biliyorum :) Hatta bi ara oyun sitesinde görmüştüm kardeşim netten oyun oynarken :) Herhalde şu site olması lazım :)

şowalye

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Hafızayı sınırlamak lazım yoksa

mdkbet

Müdavim
Reaksiyon puanı
86
çalışma ihtimali olabileceğini düşünenler var aramızda :D
bu sayfadaki yorumlar orjinal sitedekilerden daha komik
Allah'ta sizi güldürsün

Aeolian

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Neymiş? Gözlüklü adamdan uzak duracaksın. :D
:D normalde de gözlük kullanıyorum sitedekilerle iletişime geçtim numaralılarını da üretebileceklerini söylediler ,gerçekten çok kaliteli bir yönetim anlayışları var taktir ettim .:)

şowalye

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Alırsak ne yaparız sazan balığı gibi atlarız :)

mdkbet

Müdavim
Reaksiyon puanı
86
bence gerçekten böyle bişey var
japonlar yapmış olabilir
böyle şeyleri hep onlar yapıyor
denemeden hemen çamur atmamak lazım
bi ara gazetelerde de çıkmıştı hep zenginler kullanıyor böyle şeyleri
mesela ben model x102 yi beğendim ama param yok
adamlar taa amerikadan getirmiş
bizimde meme görmeye hakkımız var bence

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Bir kişi savcılığa başvurmuş.

İnternet üzerinden çıplak gösteren gözlük siparişi veren yaklaşık 587 kişi ya gönderilen gözlüğün normal gösterdiğini ya da kargo yoluyla teslim edilen paketlerden alakasız malzemeler çıktığını belirterek dolandırıldığı ihbarında bulundu

İstanbul polisine gelen e-mail ihbarları arasında hızla artış gösteren bir dolandırıcılık olayı pes dedirtecek şekilde. İnternet üzerinden satış yapan siteler üzerinden verdikleri çıplak gösteren gözlük siparişi sonucu gelen paketlerden alakasız malzemeler çıktığını belirten yüzlerce kişinin emniyete attığı e-mail ihbarı gün geçtikçe artıyor.

587 kişi gerçek ya da sanal isimlerle emniyete konuyla ilgili ihbarda bulundu. Gelen ihbar mailleri arasında Diyarbakır’dan mail atan bir maĞdur ürün için 590 TL para ödediğini belirtirken bu rakam ihbarlar üzerinde en düşük 120 TL olarak tespit edildi. İhbar yapan 587 kişiden ise yalnızca bir kişi gerçek anlamda polise sikayetçi olarak savcılığa suç duyurusunda bulundu. E.K. isimli kişi dilekçesinde www.gozluk.com adresli site üzerinden verdiği çıplak gösteren gözlük için 150 TL para ödediğini belirterek bulunduğu yerin kargo şirketine gönderilen paketten normal gözlük ile bitkisel çay çıktığını belirtti.

Bir kişi cesur çıktı

Dolandırıldığını anladığını belirten E.K polise şikayetçi olarak Kadıköy Savcılğı’na suç duyurusunda bulundu. Polisin yaptığı incelemelerde ise gelen ihbar mailleri üzerinde belirtilen 4 site üzerinden yapılan satışlarla ilgili verilen hesap numaralarının 3’üncü ve 4’üncü kişilere ait hesap numalaraları olduğu tespit edildiği öğrenildi.

Kaynak

rozabay

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
34
Memlekette 587 tane sazan varmış :D Aman onlara iyi davranalım nesilleri tükenmesin :mrgreen:

ikspi

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Gözlüğü alanlar başkalarına baktıkları gibi aile fertlerine de bi baksınlar...

baaydin

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
yorumları okudunuzmu :D tüm yorumları okudum sanki SSS cevapları gibi olmuş :D yani akla gelebilecek tüm soruların cevapları yorumlarda yanıtlanmış :) bunlara inanıp gerçekten sipariş veren salaklar varmıdır acaba dicem ama kesin vardır :)

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
yorumları okudunuzmu :D tüm yorumları okudum sanki SSS cevapları gibi olmuş :D yani akla gelebilecek tüm soruların cevapları yorumlarda yanıtlanmış :) bunlara inanıp gerçekten sipariş veren salaklar varmıdır acaba dicem ama kesin vardır :)

Üsteki haberde yazıyor. 587 kişi almış :)

melek as

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kim ne zaman icat etmiş yahuu haberim bile yoktu:))

the-godfather

Doçent
Reaksiyon puanı
32
bu gözlüğü bi tak tmm o zamannn keyfin yerine gelir alarız bi ara pahalı değilmiş :)

ktlpby

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Temel Uzak Dogu'ya gider. 250 $ verip bakinca insanlari çiplak gösteren gözlüklerden alir. Takar bakar çiplak, çikarir bakar giyinik. Çok hosuna gider. Ikide bir takip, çikarir. Eve gözünde gözlük gider, bakar Fadime'yle sütçü çiplak. Gözlügü çikarir bakar çiplak. Takar bakar çiplak. Müthis cani sıkılır ve Fadime'ye der ki:
-Ula Fadime 250$ verdim hemen bozuldu..!!!! Konuyla alakalı bir fıkra :))