Cinsiyetiniz nedir?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Cinsiyetiniz ne?

• Kadın

Kullanılan: 3 15.0%
  • Erkek

Kullanılan: 15 75.0%
  • Belirtmek istemiyorum ;)

Kullanılan: 2 10.0%

• Kullanılan toplam oy
    20

colite

Profesör
Ya konu erkek kız değil abi istiyorsa hiç kız olmasın ona göre hitap edelim yani :D
Abla diyelim abi diyelim.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Konunun sabitlenmesini istiyorum :D

Son düzenleme:

rtakak

Profesör
Sence ahahah :)
Sosyalde 2 elin parmaklarını geçecek kadar vardı. Burda ne kadar çıkar merak ettim açıkçası ahaha :)

Bayanlar önden olsun diye yaptım ama %100 erkek varmış.
Var bir kaç arkadaşımız ya bayan olarak. Ama teknoloji forumunda böyledir, her zaman azdır ama olanlar da çok iyi insanlardır. Hayatımı değiştiren bir ablam ile buradan tanışmıştım yıllar önce. Yaklaşık 8 yıl önce. :D

Logithx

Profesör
O değilde belirtmek istemeyenler var neden acaba.. :)
Var bir kaç arkadaşımız ya bayan olarak. Ama teknoloji forumunda böyledir, her zaman azdır ama olanlar da çok iyi insanlardır. Hayatımı değiştiren bir ablam ile buradan tanışmıştım yıllar önce. Yaklaşık 8 yıl önce. :D
Bu forumdaki her insan saygılı diğer forumlar gibi değil konu açtığı için banlananlarımı ararsın yeni üye olduğu için cevap verilmeyenlerimi adminlerin ilgisizliğinimi ararsın bir çok forumda şahit oldum bu herkes herkese saygılı ego yok kimsede..

colite

Profesör
O değilde belirtmek istemeyenler var neden acaba.. :)

Bu forumdaki her insan saygılı diğer forumlar gibi değil konu açtığı için banlananlarımı ararsın yeni üye olduğu için cevap verilmeyenlerimi adminlerin ilgisizliğinimi ararsın bir çok forumda şahit oldum bu herkes herkese saygılı ego yok kimsede..
Mesela hocam ben senin cevaplarını çok güzel buluyorum ve genellikle hep destekliyorum.

stat counter