Çin malı S3 Mini 250 TL'den satışa sunulmuş!

Bu konuyu okuyanlar

MrJuckLees

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhabalar. Çin malı birinci el S3 mini 250 tl'den satışa sunulmuş. Webmaster sitelerini gezerken gördüm. Gerçekten güzel. Satan bir abimiz var. Onuda zaten foruma yönlendirdim satışlarına başlar :D Sizce bu çin malı s3 işi iyimidir kötümüdür neler olur neler olmaz fikirlerinizi belirtirseniz memnun kalırım. :)

Telefon ön izlemesi ;

[video=youtube;cmDytUI0PQY]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=cmDytUI0PQY[/video]

İyi Forumlar.

Vine fonemeni

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1tl ye verseler almam
sana katılıyorum kardeşim arkadaşım aldı 250 tlye hiç güzel değil oyunları çok kötü grafik var alma tavsiye etmem illa bir telefon istiyorsan 250ye 100tl daha kat 350 tlye samsunggun gerçek bir telefonunu al :yes:

MrJuckLees

Doçent
Reaksiyon puanı
0
sana katılıyorum kardeşim arkadaşım aldı 250 tlye hiç güzel değil oyunları çok kötü grafik var alma tavsiye etmem illa bir telefon istiyorsan 250ye 100tl daha kat 350 tlye samsunggun gerçek bir telefonunu al :yes:
S3 olunca daha cool oluyorsun diyorlar :D

MrJuckLees

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Anladım :) Görüşlerinizi bekliyorum arkadaşlar.

shlmgzl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar benim kayına orjinal diye 400 TL ye satmışlar. system info indirdim baktım ram 250 MB diyor depolama 450 mb diyor anlamadım. Androidin kendi depolama alanına baktığımda 16 GB görünüyor. antutu yaptım 4300 puan aldı. orjinal s3 mini 7000 küsür puan alıyormuş. bence 250 yede değmez düşmemek lazım. depolama alanı 16 GB olup olmadığını ancak bilgisyara bağlayıp 3-5 GB attıktan sonra söyleye bilirim. Ama şaşırdığım nokta telefon çok akıcı. Hiç takılma yok menülerde. oyun kurup deneyemedim fikrim yok. bunları göz önünde bulundurun alırken.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Birde ekranı cam değil plastik bariz şekilde hissediliyor. Bunları bilerek alacaksanız siz bilirsiniz.

MrJuckLees

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar benim kayına orjinal diye 400 TL ye satmışlar. system info indirdim baktım ram 250 MB diyor depolama 450 mb diyor anlamadım. Androidin kendi depolama alanına baktığımda 16 GB görünüyor. antutu yaptım 4300 puan aldı. orjinal s3 mini 7000 küsür puan alıyormuş. bence 250 yede değmez düşmemek lazım. depolama alanı 16 GB olup olmadığını ancak bilgisyara bağlayıp 3-5 GB attıktan sonra söyleye bilirim. Ama şaşırdığım nokta telefon çok akıcı. Hiç takılma yok menülerde. oyun kurup deneyemedim fikrim yok. bunları göz önünde bulundurun alırken.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Birde ekranı cam değil plastik bariz şekilde hissediliyor. Bunları bilerek alacaksanız siz bilirsiniz.
Plastik lafını ilk sizden duydum :D Bir abimiz bariz şekilde cam olduğunu gösteriyor.

shlmgzl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Plastik lafını ilk sizden duydum :D Bir abimiz bariz şekilde cam olduğunu gösteriyor.

Vallahi çinniler çok esnek bir cam kullanmış o zaman parmağımla bastırınca epey bir esniyor :)

ve ayrıca 3-5 uygulama ve 30-40 resim sonra hafıza dolu uyarısı vermiş telefon geri iade etti.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar alakası yok ben aldım sadece görev yöneticis yok bide görüntü orjinalden biraz düşük. abimde gerçeği var ben pazarlıkla 195 e aldım daha dün aldım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bizim burda 250 tl alıyım mı sizce çok kararsızım ne diyosunuz bozulur mu arkadaslar kutusundaydı sıfır gibi gözüküyo?

leanardo

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
o telefonu alacağıma nokia 1110 felan alırım daha iyi

vasooo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
bak şimdi şöyle bir durum var 250 tl ye çin malı telefon alıp 1 hafta kullanmak var.[çin malı telefonların ömürleri en az 2 hafta zaten] birde üstüne bir kaç tl daha katıp original samsung telefonu alıp daha uzun süre kullanmak var.250 tl ye aldın çin malı telefonu hem kendini avutursun hemde bozuldugunda bırak 250 tl nin yandığını , telefoncular bile kabul etmez :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende kore malı s3 mini var 270 lira telefoncudan aldım ekranı full cam dokunmatik çok iyi gerçeğiyli aynı herkee tavsiye ederim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende s3 mini alacam arkadaşlar kore malı 130 nasıl ne dersiniz