Çin malı S3 aldım hayattan bezdim

Bu konuyu okuyanlar

hatırlamayan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
samsung-fun-club-gt-i9300-korean-made-for-sale-iid-483552350
arkadaslar abıme hedıye bır telefon geldı telefonun markasının yazdıgı yerler kaldırılmıs ama bataryayı cıkarınca altında i9300 yazıyor bakıyorum hıc alakası yok dokunmatıgı hızı falan cok ıyı ama ne wifi var ne bırsey yuklenıyor hafızası 3 mb zaten hafıza kartını secıyorum yukleme yapılırken ızın verılmedı dıyo java dıye bı yer var oraya gırıyorum hafızalardan bırını sec dıyorum nesne yok 6 tane oyun yuklu telefonda ama kalkmıyor klavyesı zaten bı garıp android resmı ıle acılıyor ama androidle hıc alakası yok bu telefondan haberı olan bırılerı var mı ayrıca bır kısı bu telefondan satmak ıcın resımlerı paylasmıs herhalde o lınkıde attım aynen resımdekı gıbı markası kaldırılmıs ama bendekınde arkasındada samsung yazmıyor oda kaldırılmıs bi bilgi verirseniz sevinirim enayi modlarına falan gırmeye kalkmayın para verıp alamadım faceye gırıyor mesaj yazıyor arama yapıyor şeklı havaı ve bedava ama yınede bıraz ıslevı olsa ıyı olurdu :D

link: http://rawalpindi.olx.com.pk/samsung-fun-club-gt-i9300-korean-made-for-sale-iid-483552350

wolkhy1903

Profesör
Reaksiyon puanı
79
adamlar 1000 tl ve üzeri para verip alıyor bi akıllı sen misin :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Telefon mağazalarıda üçkağıtcı orjinal samsung s3 alsanda ambalaj içindeki orjinal bataryayı kulaklığı değiştiriyorlar yerine dandik pil ve kulaklık koyuyorlar dikkatli olun derim alırsanızda fatura arkasına kulaklığı ve bataryası orjinal diye yazı yazdırıp kaşe bastırın o zaman eşşek gibi verirler sıkıysa vermesinler anında nitelikli dolandırıcı ve sahtekarlıktan hapis ve para cezasına çarpılırlar bir dahada ticaret yapamazlar.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telimde çakma s3 ama maşşallah herşryim var netede giriyorum sizde sallamayın lan fakirlerde gidip orjinal alamaz yaaa

S

SDN Okuru

SDN Okuru
dostun sen hatayı baştan çin malı almakla yapmışsın galaksi s3 çin malı 50 ile 80 tl arası bir telefondur ve imei numarası adroid bir telefon imei li olması gerekiyor sen çin malını bir çöpe at bir daha almak istersen paran az ise kore malı al daha iyisini 300 .500 aşağı istersen dubai malı al bu telefonlar bende mevcut telefon numaram

S

SDN Okuru

SDN Okuru
offf ya dubai malıyla aralarında çok farkmı orjınalıyle?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tatar iyi güzel diyonda adam alıo 500 tlye bozulunca bir üst modeli alıp arkadaşlarına hava atıo + o orjinal telefonların ekran camı kırılsa bu telefonların fiyatı kadar bunuda düşünerek konuşunn

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende 1 ssenedir çin malı s3 kullanıyorum yani sahte s3; şimdi biz bu telefondan arkadaşlarada aldık hatta hanımada aldım(hanıma önce note 2 çakma ) almıştık. Tahtakalede bu sahtelerin en az 10 çeşidi var iyisini kötüsünü ayırt etmek gerekiyor haa şuda var satanda pek anlamıyor. 4 arkadaş aldığımız telefondanladan 2 si çaışıyor şuan hala. diğerleride pantolonda bozuldu herhangi bir koruma tedbiri allmadıklarından. hanıma aldığımız nnote 2 1 hafta sonra tırtladı gittimdeiştim s3 le. hanıma aldıiğım s3 2 ay sonra konuşma sesinde biraz problem yaşatmaya başladı ses az gelme filan neyse sonra hanım bunu sert bir şekilde yere düşürdü ekranı çatladı şuan oğlan oynnuyor...bendeki telefonda birçokkez düştü 2 aydır arka kamera çalışmıyor. 2 haftadırda şarz girişinde sorun oldu söktüm yaptım şarzı ama kamerayı beceremedim. telefonları alırken satan arkadaş birertanede yedek batarya vermişti bize şarzı az gidiyor diye. yani orjinali 1 gün kullanıyorsan bunda günde 2 batarya kullanıyorsun. Gelelim yazılıma ve donanıma. bende andorid 4.1.2 ve tüm oyunlar v.s google play sıkıntısız çalışıyor. örneğin çılgın muzlar oyunu oynayamıyorsun donuyor. ama candy crush gibi subway gibi oyunlarda sorun yok. clean master programını sık sık kullanmak zornda kalıyorum ayrıca. rami boşaltmak için. bazende çince abuk subuk program v.s yükleniyor kendi kendine. şimdi arkadaşlar olay şu tamamen şans meselesi birazda satıcının vicdanı. önerirmisin dersen önermem şans çünki. 300 tl almıştım şkür kullandım 1 yıldır. ekran kalitesi kamera kalitesi ram işlemci hepsi en az yarı yarıya farkediyor. orjinaliyle. ben bu teli alırken discoveryden haberimm olsa örneğin gider onu alırdım. şuan hanımda orjinal s4 var hanımla tartışıyoz ben onla oynuyorum diye :) yani zevk almak istiyosan orjinal al. sadece özellileri kullanim whatsap filan diosan çakma al :) ben s5 i bekleyecem yazın yeğenim amerikaya gidiyor gelene kadar dayanırsa telefonum sorun yok. :D tahtakale piyasasını araştırmadan netten filan çakma telefon almayın derim genelde zaten onlar gönderiyor. Not: pahalı telefon almadı diye aşağılayan arkadaşlar "her koyun kendi bacağından asılır" tercih meselesi olayı abartmayalım lütfen...

Freesby

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Internet ayarlarını elle girme diye bir şey var değil mi?

HardrhymeR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
sallanan masa sandalye falan varsa altına koy bence.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Neyin peşindesiniz anlamıyorum, aynı çakma telefonları Türk malı olarak satıyorlar garantisi de var fakat bir şey yüklenmior

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aksarayda yol kenarinda satiyorlar 200 liraya galaksi s3 diye, sahicimi onlar?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bn de orjinal samsung galaxy y s5360 var bunu satıp çakma(yani çin malı)samsung galaxy note3 alacam iyimi acaba fiyatları filan nasıl...