Çin malı S3 aldım hayattan bezdim

Konusu 'Samsung' forumundadır ve tankdream tarafından 18 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Sana sormus ama sen bilememissin. Duyan da herkes s3 alma diyecek sanacak. S3 alma diyecegine faydali bir sey de. Bulmusunuz yere dusen basin tekmeyi.

2. mstfhll2012

mstfhll2012 Doçent

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ben s3 alma derken daha fazla alternatifi var diye dedim zaten s3 genel anlamda sorunlu bit cihaz yani note 2 alabilirdi mesela yada nexus 4 yada one x plus

3. ozgur2736

ozgur2736 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sanırsam arkdasla aynı tlfonu kullanıyorum gayet guzel tlfon herseyı ındırıyorum oynuyrum vb hersey var tavsıye ederım

4. athelvaci

athelvaci Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ondan güzel çay altlığı olur işe yarar bence sakla

5. eXen

eXen Asistan

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    yav arkadaşım çin malı s3 diye birşey yok. bunu s3 ile alakası yok. çakma o. nasıl iphone nun çakma çin işi
    telefonları var aynısı. başka bir şey o. samsung galaxy s3 de galaxy s3 diye bir çin markası.

ihpone değil ayphone gibi birşey yani. hangi akılla gidip çin malı s3 dersiniz. başka bir şey o. başka bir ürün.
    kimin üretiiği belli değil ne zaman ürettiği belli değil neden ürettiği belli değil.

6. EsPriTüeL

EsPriTüeL Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Orjinal s3de alan canından bezdi merak etme :)

7. esatceza

esatceza Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    walla millet orj. alırken sen çin aldım ucuz oldu diyosun ama ahada buralara düşer yolun selametle

8. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

o telefonu nereden aldığını bana bi şekilde yazabilirmisin lütfen e mailimi veriyim

9. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Cin'de uretilen her telefon alinmaz ama ben THL markasinin W100 modelini aldim, cihaza 115€, Hollandaya nakliyesine ise 22€ odedim, 3 gunde geldi uzerinde android 4.2.1 kosuyor ve cok memnumum,

tek kusuru batarya omurunun ±1,5gunu gecmemesi, cihazda sahsi ve sirket'e ait iki SIM karti kullaniyorum ve surekli 3g veya Wifi uzerinden bagliyim, aksamlari ise "airplane" moduna getiriyorum

fiyat/performans acisindan daha iyi bir cozum yok bence,

baska arkadaslar da yazmis, Jiayu'nun G4 modelide sahane ancak w100'den ±100€ daha pahali, gerci cozunurluk 720p ve batarya 300mAh, ikisinide tavisiye ederim.

10. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

:biggrin:bendede cin s3 var ama wifi acılmıyor üsten asagıya inen secenekde yok noluur yardım edin

11. kadirirdem

kadirirdem Profesör

Beğenileri:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    Yer:
    ankara

sen o telefonu bana getir bak ben onu nasıl orjinalinden ayırt ediyorum...

12. Vine fonemeni

Vine fonemeni Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çin malı s3 bile olsa alma dicem ama ıphonde artık çinde üretiliyor:huh: git adam aklııl telefon al çin malı samsıng alma

13. sspartakus

sspartakus Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar orijinal imei numaralı s3 haziran ayında çalındı, çalındıktan bir hafta sonra bir hafta boyunca samsung dive de telefon çevrim içi göründü, ancak uzaktan kumanda özelliğinden herhangi bir işlem yapamadım (isteklerime cevap vermedi). yasal yollara da başvurdum ancak sim kart takılmadığı için ondan da bir sonuç çıkmadı telefon şu an çevrimdışı görülüyor, acaba imei numarası klonlanmış mıdır yada çalınan telefonun imei numarasını yurt dışından gelen bir başka s3 telefona yüklesem telefonun çalışmasında herhangi bir problem olur mu?

14. hızıracil

hızıracil Doçent

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    3 kuruşa 5 köfte olmuyormuş demek ki...

15. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

bnde aldım samsung s3 çin malı wam mms ayarlarını yaptım şuan telde hiç bi sorun yok tek üzüntüm wifi olmaması oda olmasın napalım yeterince araştırmamışın demekki kodlar ws. şeyler war bu ayarlar için ayrıca turkcelin kendi sitesinden online işlemlerden ayarlarımı yap dersen telin markasına uygun bi marka bulunuyor ona göre ayar gönderilior sana kaydediosun oluyor

16. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Hepinizin çok parası var anlaşılan, adamın parası yokmuş, almış bulunmuş, yardım istemiş. Bi küçümsemeler, bi ezmeler. Sanki hepiniz ceo'sunuz. Yorumlarınızı okudukça sinirim bozuldu.

17. by-faq

by-faq Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    adam haklı :) ... Geçmiş olsun kardeş. Bu arada bi sorum olacak. Eğer bu işlerden anlayan varsa. Varsayıyorum elimize biyerden bu tarz yurtdışı bi telefon geçti s3 yada s4 neyse bu telefonun orjinal olup olmadığını anlamak için nelere bakmak gerekir ?

18. mekolac44

mekolac44 Doçent

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaş kaç ??

19. Naaa

Naaa Profesör

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    iyi olmuş , ee sizin gibiler olmasa uyanıklar nasıl geçinecek.

20. NeoDJV

NeoDJV Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Çözümün bende :)

Sayfayı Paylaş