Çin malı Galaxy s3

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben de aldım ama gps çalışmıyor. nasıl düzeltebileceğimi ya da düzeltilebilir bişey mi bilgisi olan biri söyleyebilir mi?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Çin malı s3 var bendede .

Wifi internet herşey iyi süper ama program ıbndırımeyırum.

Android degıl java programı yuklenebilirmi ?

Dosya desteklenmıyor diyor çaresini bilen varmı ?

momorexmo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selam arkadaşlar konu açık ve ya kapalı bilmiyorum sisteme yeni üye oldum sorunum şu çin malı s3 aldım ama mini boyutlarda içinde karı soyma gıdıklma gibi oyunlar bunları silmek için her yolu denedim bir sonuç alamadım fabrika ayarlarını bile yükledim silinmedi acill bir yardım bekliyorum aramadığım site kalmadı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
3 çeşit replika vardır3. Kalite java s3 120 tl işlemci falan yok 3. Kalitelerde
2. Kalite android 2.2 s3 300 tl çift çekirdek işlemci 512 mb ram
1. Kalite android s3 500 tl çift çekirdek işlemci 1 gb ram

kadir250

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu telefonları anlayın ben aldın bin pişman oldum.400 tl verdim param gitti çok fena dolandırıldım samsung s3 alacaktım ama bana gönderilen telefon kullanılmıs bozuk bi çin malı nokia n8.gidin adamgibi biyerden alın paranızı çöpe tamayın.

emrebebek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ne diyosunuz siz, bizim burada "Android İşletim Sistemli iPhone" bile satıyorlar. Aynen yazdığım gibi kocaman harflerle yazmışlar, reklamını da yapıyorlar yani. Bizim milletimizde saf olunca maalesef alan çok oluyor.

Bunları gördükçe ana, avrat, düm düz kazıtıyorum. Yapabiliyorsan kendine özgü bişey yap, neden başkasını taklit ediyorsun ve insanları aldatıyorsun, dolandırıyorsun.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardes sn nerden sıparıs ettın o telıı adres fln verde bzde alalım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben çin malı Galaxy s3 aldım. İnternete girebiliyor mu diye de arkadaşımın internet paketli hattı vardı onu taktım paketi bittiği için açmadı. Ama ben kendi hattımı taktıktan sonra bi kaç dakkada bir kontör götürmeye başladı. Hattımı içinden çıkardım daha fazla götürmesin diye. Hattı takınca telefonun üst kısmında mor G var o çıkıyor. Ve kontör götürüyor yardımcı olabilir misiniz ne yapmam lazım?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:clap::clap::clap::clap::clap:Arkadaşım ben 120 tl ye aldım kamera kötü ama telefonla konuşurken sanki karşıdaki bağırıyor ama abartı yani normal mikrafonu açınca adam bağırıyo kulağın dibinde sanki çok parlak gözüküyo ama hafıza düşük telefon bayilerinden 59 milyona 16 gb hafıza kartı alacağına reklam olmasın nt den 29 milyona alırsın 16 gb hafıza kartını yani bazıların dediği gibi deyil benimki

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Evet orjinal telefonlarda bile çin yaziyor artik ama adi değil orjinal fabrikasi orasi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
eeee ben 219 tlye android 4.1.2 buldum bütün özellikleri gerçeğiyle aynı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bende android çakma galaxy s4 var bataryasini nasil bulabiliri

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selam arkadaşlar konu açık ve ya kapalı bilmiyorum sisteme yeni üye oldum sorunum şu çin malı s3 aldım ama mini boyutlarda içinde karı soyma gıdıklma gibi oyunlar bunları silmek için her yolu denedim bir sonuç alamadım fabrika ayarlarını bile yükledim silinmedi acill bir yardım bekliyorum aramadığım site kalmadı
clear master yükle orda uygulamalara girip sil:biggrin:

byserhatt

Doçent
Reaksiyon puanı
198
anlamadığım madem bu insanlar böyle şeyler yapabiliyorlar..
neden istikrarlı bir şekilde bir markaya yoğunlaşıp onu geliştirmenin-pazarlamanın peşinden gitmiyorlar ki ???
hep merak ettiğim bir konudur..neden kopya kopya kopya yani..
özgün ol kendi tarzını yarat pazarla arkadaş
soruma cevap istiyorum uleyyynn :D

Baba adamların öyle kötü imajı var ki dünyanın en iyi telefonunu yapsalar gene de almaz millet :D İmaj kötü adam düşünüyo ulan bunda da vardır bişey diye :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s.a bende cın malı s3 var hala kullanmakdayım wıfı özellıgı bluetooth sağlam ve adroyıt 4.1.2 yüklü ve ınanılmaz güzel bı cıhaz bence davsıye ederım saygılar..