Cimbom'a 5 aslan parçası

Bu konuyu okuyanlar

cacar

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Galatasaray'dan gövde gösterisi. 5 futbolcuya imza attırdılar. Fener'e gözdağı verdiler.
Galatasaray yönetimi geçen sezonu unutturacak transfer atağında.. Yönetim Lincoln'den önce anlaştığı utbolculara imza attırdı. Ezeli rakiplerinin gölgesinde kalan Cimbom sezona iddialı kadroyla girecek.

Galatasaray, daha önce anlaştığı 5 futbolcuyla aynı anda sözleşme imzalayarak adeta şov yaptı.

Sarı-kırmızılı kulüp, yeni transferleri Servet Çetin (Sivasspor), Orkun Uşak (Kayseri Erciyesspor), Barış Özbek, Serkan Çalık (Essen) ve İsmael Bouzid (Kaiserslautern) ile sözleşme imzaladı.

HEDEF UEFA KUPASI

Yönetici Haldun Üstünel, yeni bir yapılanma içinde olduklarını ve kulüp olarak hedefler belirlediklerini dile getirirken, ''2009 yılında Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda yapılacak finalde UEFA Kupası'nı kazanmayı hedefliyor musunuz?'' sorusu üzerine de ''Hedefimiz 2009 yılında Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda kupayı kazanmak'' yanıtını verdi. .

FUTBOLCULAR İDDİALI

Servet, takımda forma bulma şansının kendi elinde olduğunu belirterek, ''İyi performans gösterirsem oynayacağımı düşünüyorum. Galatasaray'a oynamak için geldim, aksini düşünseydim gelmezdim. Yöneticilerimiz bana güvendiler, onları mahcup etmemek için elimden gelen her şeyi yapacağım'' diye konuştu. Kaleci Orkun, herkesin bildiği gibi futbola Galatasaray'da başladığını dile getirerek, ''Aradan geçen yıllardan sonra geri dönmek çok güzel bir duygu. Galatasaray'ın saha içi ve dışında oyunculardan ne beklediğini çok iyi biliyorum. Bunu vermek konusunda çekincem ve korkum yok'' dedi.

Üç büyük takımın da kalesinin Türk kalecilere emanet edilmesinin sevindirici bir durum olduğunu söyleyen Orkun, ''Bunun için kulüplere teşekkür ederim. İnşallah bu güveni karşılıksız bırakmayız. Türkiye'de bazı tabuların yıkıldığına ve Türk kalecilerin güven verdiğine inanıyorum. İnşallah ben de yeterli performansı gösteririm'' şeklinde konuştu.

BOUZİD: ''REKABET KORKUTUCU DEĞİL''

Cezayirli oyuncu İsmael Bouzid ise takımda oynadığı mevkide çok sayıda iyi oyuncunun bulunmasının kendisini endişelendirmediğini belirterek, ''Rekabet korkutucu bir şey değil'' dedi. Çok yönlü bir savunmacı olduğunu düşündüğünü anlatan Bouzid, ''Ama şimdiye kadar savunmanın merkezinde oynadım. Rekabet korkutucu bir şey değil. Bir takımı daha ileriye götürmek için fırsattır. Galatasaray'ın çok iyi oyuncuları var, rekabetin takım ve futbolcular için çok iyi olduğunu düşünüyorum'' ifadesini kullandı.

GENÇ BARIŞ KENDİNE GÜVENİYOR

Genç oyunculardan Barış ise kendisine güvendiğini ve oynayacağına inandığını, Serkan da takımda forvetin yanı sıra her iki kanatta oynayabildiğini söyledi. İki futbolcu aynı ligde forma giydikleri Bouzid'i överek, bu oyuncunun güçlü bir fiziği ve tekniğinin yanı sıra hava toplarında da üstünlüğünün bulunduğunu belirttiler.

TARAFTARLAR DA GELDİ

İmza töreni için Florya Metin Oktay Tesisleri'nin önüne 20 kişilik bir taraftar grubu da geldi. Taraftarlar sözleşme imzaladıktan sonra dışarı çıkan futbolcular lehine tezahüratta bulundular. Öte yandan, futbolculardan Servet, Bouzid, Barış ve Orkun bu sabah Acıbadem Bakırköy Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçtiler.

FORMA NUMARALARI

Galatasaray'ın yeni transferlerinin giyecekleri forma numaraları da belli oldu. Yeni transferlerden Servet 76, Orkun 54, Barış 20, Serkan 22, Bouzid 15, Lincoln 10 ve Lindroth da 6 numaralı formayı giyecekler.

40817.jpg

Kaynak: İnternethaber

Greencher

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bouzid i nerden buldular .Ya simdi bu adam hakkinda iyi desem -Gs elindekilerin kiymetini bilemiyor (Ribery)- Kotu desem GS bunu neden aldi o zaman :S