Samsung S7'de Mortal Kombat X yükleyecekken bu cihaz sürümüyle uygun değil hatası var

Bu konuyu okuyanlar

[BARIŞ]

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Merhaba arkadaşlar Samsung S7 kullanıyorum Mortal Kombat X yüklüycem fakat böyle bir sorun var ne yapmalıyım

Ömer Canbaz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Merhaba;
Öncelikle Play Store'nin verisini silmeyi deneyin. Olmaz ise oyunu Apk şeklinde yükleyebilirsin.

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Cihazınızın sürümü 4x fakat oyun 5x desteği varsa yükleyemezsiniz, aldığınız hata bunu anlatmaktadır.

[BARIŞ]

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Cihazınızın sürümü 4x fakat oyun 5x desteği varsa yükleyemezsiniz, aldığınız hata bunu anlatmaktadır.
Daha önce böyle bir sorun yoktu sonrada oldu ayrıca hard reset atınca düzeliyor teşekkür ederim

---- Mesajlar birleştirildi ----

Merhaba;
Öncelikle Play Store'nin verisini silmeyi deneyin. Olmaz ise oyunu Apk şeklinde yükleyebilirsin.
Daha önce böyle bir sorun yoktu sonrada oldu ayrıca hard reset atınca düzeliyor teşekkür ederim

Son düzenleme:

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061

---- Mesajlar birleştirildi ----

O zaman geçmiş olsun.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bu sorun bende de vardı. Bir sıkıntı var gibi bu aralar ben sorunu APK yükleyerek çözmüştüm. Servise verirken de bu sorundan bahsetmiştim.

[BARIŞ]

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Bu sorun bende de vardı. Bir sıkıntı var gibi bu aralar ben sorunu APK yükleyerek çözmüştüm. Servise verirken de bu sorundan bahsetmiştim.
Sanıyorum bu sorun bitek bende değil fakat bunun çözümü nedir bazı arkadaşlarım root at diyor bazıları servise yollamamı söylüyor

Son mesajlar