Çiğ Köfteyi Kimler Seviyor Bir bakalım:)

Bu konuyu okuyanlar

Usain

SpaceX
Emektar
Reaksiyon puanı
15,050
Bi'de çiğ köfteci tavsiyesi vereyim. Bence Adıyaman çiğ köftesi Ömer usta vb hikaye. Komagene candır. Ve her ayın 15'i %50 ekstra çiğ kofte var. :D

Kırıktuş a

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Severim hatta çiğ köfteyi çok acılı yediğim için rahatsızlık geçirdim :)

Kırıktuş a

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Komagene çiğ köfte bana güzel gelmiyor adıyamanlı ömer usta var bizim orada bence çoğu yerde çiğ köftelerin tadı iyi değil sanırım kpmegene çiğ köfte etli oluyor

Usain

SpaceX
Emektar
Reaksiyon puanı
15,050
Komagene çiğ köfte bana güzel gelmiyor adıyamanlı ömer usta var bizim orada bence çoğu yerde çiğ köftelerin tadı iyi değil sanırım kpmegene çiğ köfte etli oluyor
Çiğ köfte etli olarak satılmaz. Bekleyince bozulur çünkü. ve kapısında etsiz çiğ köfte yazıyor.
Komageneyi sevmemin sebebi ise adamların az bayisi var ve bence güzel oluyor. Adıyamanlı ise neredeyse her mahallede var. Tabi zevkler ve renkler tartışılmaz dediğimiz gibi damak zevki kişiden kişiye fark gösterir. Ama hepsinden iyi bir çiğ köfte var. O da gerçekten yapmayı bilen birisi tarafından evde yapılan çiğ köfte.

Reaksiyon puanı
119
Geçen bende aliyim dedim 1 çiğköfteci açılmış bizim orada adam 2 haftadır iş yapmıyodu her önünden geçişimde boştu alayım dedim akşam kusuyordum. O ses ve adıyamanlıdan başka almam diye düşünüyorum.

rtakak

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,460
Komagene, Çiğköftemm ve Devran en iyileridir benim için.
Çok iyi hatırlıyorum, 7 ve 8. sınıftayken sürekli çiğköfte yiyordum Devran'dan :)