Çiftlik Bank'a paranızı kaptırdınız mı?

• Konuyu başlatan Shiftdelete.Net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

Shiftdelete.Net

SDN Okuru
Çiftlik-Bank-1.jpg

https://shiftdelete.net/?p=137444

Son düzenleme:

whitestone.ba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Cok merak ediyorum bisey kazanan oldu mu bu siteden [emoji1] bu daha onemli soru heryerde bide gercek firmalari acildi bunun rezillik ya. Yazik oldu insanlara.~ Bu kadar insan aptal olamaz ~ diyor bide tvde kadın üstüne laf yok

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
yokya ordan yumurta bile almadık 5 kuruş bile vermedik.

imhotep

Müdavim
Reaksiyon puanı
192
Cok merak ediyorum bisey kazanan oldu mu bu siteden [emoji1] bu daha onemli soru heryerde bide gercek firmalari acildi bunun rezillik ya. Yazik oldu insanlara.~ Bu kadar insan aptal olamaz ~ diyor bide tvde kadın üstüne laf yok
çok kazandırdı sonra bir şey oldu birileri rahatsız oldu anında masum vatandaşa olan oldu... adamın yüzüne bir şey diyemiyecek tipler onu dolandırıcı diye yaftaladı ona tosun diyerek aşağlamaya çalıştılar... sistemi ele geçirmek için komplo kurdular... iftira attılar...

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
niye dolandırıcı çakal tosunu koruyorsun?

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
Beni de işsizken adını unuttuğum bir ürünü pazarlama için çağırmışlardı. Öyle bir yere ne zaman başvurmuşum hiç hatırlayamadım. Beni nasıl bulduklarını da çözemedim. Gittim, gördüm, kaçtım. Bana kim tarafından davet edildiğim soruldu. (Kız güzeldi) ama o tür oyunlara para kaptırmaya niyetim yoktu. Bir program satıyorlar, o program sayesinde kendi üst'ün olan kişiden ürün sipariş verip satın alıyorsun ve o ürünü pazarlıyorsun. Sonra kendi ekibini kuruyorsun ve onlara pazarlatıyorsun ve onların satışlarından pay alıyorsun, üst'ün olan kişilerede pay veriyorsun. Ürün bir zayıflama gıda'sıydı.

Sonra bir gün başka bir dolandırıcıya çattım ve bu seferki çok gerçekçi gibi görünüyordu ve beni baya zarara uğratı. Hayatımın kazığını yedim. Yine ürün pazarlıyorduk ancak bize verilecek payların üstüne yatıldı. Ürünü de bir alan, yakaladığı yerde geri veriyordu. (VOİP telefon hattı) Aradan neredeyse 10 yıl geçti ve hala o kazık midemi ağrıtıyor. Ülkede o kadar çok üçkağıtçı var ki, aldanmamak mümkün değil.

Bu tosun, umumiyete açık tuvaletlerdeki tosun olmasın ?

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Beni de işsizken adını unuttuğum bir ürünü pazarlama için çağırmışlardı. Öyle bir yere ne zaman başvurmuşum hiç hatırlayamadım. Beni nasıl bulduklarını da çözemedim. Gittim, gördüm, kaçtım. Bana kim tarafından davet edildiğim soruldu. (Kız güzeldi) ama o tür oyunlara para kaptırmaya niyetim yoktu. Bir program satıyorlar, o program sayesinde kendi üst'ün olan kişiden ürün sipariş verip satın alıyorsun ve o ürünü pazarlıyorsun. Sonra kendi ekibini kuruyorsun ve onlara pazarlatıyorsun ve onların satışlarından pay alıyorsun, üst'ün olan kişilerede pay veriyorsun. Ürün bir zayıflama gıda'sıydı.

Sonra bir gün başka bir dolandırıcıya çattım ve bu seferki çok gerçekçi gibi görünüyordu ve beni baya zarara uğratı. Hayatımın kazığını yedim. Yine ürün pazarlıyorduk ancak bize verilecek payların üstüne yatıldı. Ürünü de bir alan, yakaladığı yerde geri veriyordu. (VOİP telefon hattı) Aradan neredeyse 10 yıl geçti ve hala o kazık midemi ağrıtıyor. Ülkede o kadar çok üçkağıtçı var ki, aldanmamak mümkün değil.

Bu tosun, umumiyete açık tuvaletlerdeki tosun olmasın ?

Hocam ponzi scheme deniliyor buna. Network Marketing bunun lansman adı. Hemen herkes bu işe soyunmuş kolay yoldan para kazanma derdinde. Keriz arıyorlar kısaca.

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
Ben kaptırdım sonra aradılar sizin paranızı kurtarırız dediler onlara da para verdim hatta parayı eve gönderin dedim 1 hafta sonra eve adamlar zarf gönderdi içinden vibratör çıktı:D:D

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
daha önce adını hiç duymadım ki para kaptırayım :D

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
İnsanların en büyük eğlencesi her zaman başkalarının zararı olmuş. Bu Tosun da olmasa nasıl eğlenecektik.

alcasar

Asistan
Reaksiyon puanı
51
100 milyon dolarımı geri isterim. ( Şimdi hesapladımda fazla attım galiba :))