Çiftlik Bank oyununa bakanlık inceleme başlattı!

Bu konuyu okuyanlar

S

Shiftdelete.Net

SDN Okuru
ciftlik-bank.jpg

https://shiftdelete.net/ciftlik-bank-oyununa-bakanlik-inceleme-baslatti

Kısa bir süre içerisin onbinlerce üyeye ulaşan Çiftlik Bank isimli oyun için Gümrük ve Ticaret Bakanlığı inceleme başlattı. Peki Çiftlik Bank nedir?

Son düzenleme:

POH

Asistan
Reaksiyon puanı
78
Kısa yoldan zengin olmak isteyen bu milleti sömüren, sonrada dolandıran takdir ettiğim bir kuruluş. Allah bu tarz oluşumların varlıklarını giderek arttırmasını nasip etsin. Domuza,alkole haram diyip bunlar kısa yoldan haksız kazanç elde etmeyi meşru sayan mahluklar için, bu tarz dolandırıcı kuruluşların artmasını temenni ederim. (yakinen tanıdığım 2 kişi, biri arabasını sattı, diğeri kredi çekip bu oyuna yatırdı ve sonu hüsraaan. )

Dirilisedirne

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Çiftlik Bank Konya Akşehir'de açacağı Türkiye'nin en büyük et işletme ve süt tesisi yüzünden saldırıya uğruyor bu saldırı kesinlikle Çiftlik banka daha da yükseklere taşıyacaktır her şeyi yasaldır ve gerçek reel sistem yatırımcıların dan oluşan bir birliktir Bunu böyle bilin

errno

Doçent
Reaksiyon puanı
567
Merhaba,

bakanlığımızın öncelikle şikayetleri dikkate alıp inceleme başlatması ve konuyu mercek altına alması gerçekten çok güzel. Ancak bilinçli insanların bir işe girmeden önce inceleme ve yatırımı nasıl yapacağını dair planlama gibi önceden yapması gereken birtakım hazırlıklar vardır. Adı geçen firma iyidir ya da kötüdür bilemem ancak herkes kendini de düşünmeli.

Ayrıca para kaybetmek de nedir oyunda anlamış değilim. Yani yatırım yapıyorsunuz ama aldığınız hayvanlardan dolayı nasıl zarar ediyorsunuz ? Zarar ederken veya zarara uğramadan önce risklerini firmanız, oynadığınız oyun size bunu bildirmiyor mu ? Madem oyunun amacı gerçekle ilişkili ki böyle; yatırımlarınızın zararı ortaktır. Yani oyuna/firmaya destek oluyorsanız bu sizi artıya götürür ki aynı zamanda firma/oyun da artıya geçer, ama siz eksiye geçerken sadece sizin eksiye gitmeniz..!!! Değil mi, burda bir yanlışlık var değil mi ?..

Madem gerçekle ilişkili o zaman ya firma/oyun sizi uyaracak ve tedbir sağlayacak. Bunu yaptıktan sonra aldığınız kararlar sizi etkiler ancak firma/oyun bunu yapmıyorsa bence burada düşünülmesi gereken çok ciddi bir nokta var diye düşünüyorum.

Saygılarımla

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Bir arkadaşım 12 Bin TL kredi çekerek bu oyuna başladı ve 20 bin TL'ye yakın gerçek para kazandı, kazanmaya devam ediyor fakat benim hala şüphelerim var bu yüzden bu işe hiç girmek istemiyorum.

errno

Doçent
Reaksiyon puanı
567
Bir arkadaşım 12 Bin TL kredi çekerek bu oyuna başladı ve 20 bin TL'ye yakın gerçek para kazandı, kazanmaya devam ediyor fakat benim hala şüphelerim var bu yüzden bu işe hiç girmek istemiyorum.

Merhaba,

kimseye bakmayın. Risk tam olarak burda işte. Zaten insanlar bu yüzden kaybediyor. Para kazanma yolunuz yapabildiğiniz en iyi işin içerisindedir.

Saygılar

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Merhaba,

kimseye bakmayın. Risk tam olarak burda işte. Zaten insanlar bu yüzden kaybediyor. Para kazanma yolunuz yapabildiğiniz en iyi işin içerisindedir.

Saygılar

Emin olduğum yoldan para kazanıyorum, riski mantıklı işlerde almayı severim. Bu hiçde mantıklı gelmiyor.

koraydn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kısa yoldan zengin olmak isteyen bu milleti sömüren, sonrada dolandıran takdir ettiğim bir kuruluş. Allah bu tarz oluşumların varlıklarını giderek arttırmasını nasip etsin. Domuza,alkole haram diyip bunlar kısa yoldan haksız kazanç elde etmeyi meşru sayan mahluklar için, bu tarz dolandırıcı kuruluşların artmasını temenni ederim. (yakinen tanıdığım 2 kişi, biri arabasını sattı, diğeri kredi çekip bu oyuna yatırdı ve sonu hüsraaan. )
--- Gönderi Güncellendi ---
dolandırıcılık demişsinde şuana kadar dolandırılan yok sonu hüsran olan yok bilip bilmeden atmışsın adamlar gerçekten iş yapıyor yapılan haberlerde tamamen gerçek dışı ve karalama araştırmadan sallıyorsun burada yapılan işleri araştır ve 23 aralıkta açılacak çiftliğe bir bakta ondan sonra bu haberleri kimlerin yaptığına bak Ucuz Et ve Süt Üretimi İçin Çiftlikbank’tan, Konya’ya Türkiye’nin En Büyük Çiftliği - Akşam

POH

Asistan
Reaksiyon puanı
78
Çiftlik Bank Konya Akşehir'de açacağı Türkiye'nin en büyük et işletme ve süt tesisi yüzünden saldırıya uğruyor bu saldırı kesinlikle Çiftlik banka daha da yükseklere taşıyacaktır her şeyi yasaldır ve gerçek reel sistem yatırımcıların dan oluşan bir birliktir Bunu böyle bilin
hahahah keşke fetöye bağlasaydın daha inandırıcı olurdu :) sana diyorum ki dolandırılan 2 kişi var adamlar binlerce lirasını kaptırdı ama sen gelmiş bıdı bıdı ediyorsun
dolandırıcılık demişsinde şuana kadar dolandırılan yok sonu hüsran olan yok bilip bilmeden atmışsın adamlar gerçekten iş yapıyor yapılan haberlerde tamamen gerçek dışı ve karalama araştırmadan sallıyorsun burada yapılan işleri araştır ve 23 aralıkta açılacak çiftliğe bir bakta ondan sonra bu haberleri kimlerin yaptığına bak Ucuz Et ve Süt Üretimi İçin Çiftlikbank’tan, Konya’ya Türkiye’nin En Büyük Çiftliği - Akşam
baba yiğit vereyim numaralarını ara konuş, okuduğunu anlamıyorsun sanırım sen

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316

Bu şirketimsi kurumun başında bu çocuk varsa hakkaten helal olsun. Yanlış anlamayın çocuğa değil, güvenipte ev araba yatıranlara.

koraydn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dolandırıcılık demişsinde şuana kadar dolandırılan yok sonu hüsran olan yok bilip bilmeden atmışsın adamlar gerçekten iş yapıyor yapılan haberlerde tamamen gerçek dışı ve karalama araştırmadan sallıyorsun burada yapılan işleri araştır ve 23 aralıkta açılacak çiftliğe bir bakta ondan sonra bu haberleri kimlerin yaptığına bak
hahahah keşke fetöye bağlasaydın daha inandırıcı olurdu :) sana diyorum ki dolandırılan 2 kişi var adamlar binlerce lirasını kaptırdı ama sen gelmiş bıdı bıdı ediyorsun

baba yiğit vereyim numaralarını ara konuş, okuduğunu anlamıyorsun sanırım sen
kardeş parasını alamayan kimse yok boş konuşuyosun ilk defa senden duydum kaç bin kişi oynuyor

POH

Asistan
Reaksiyon puanı
78
dolandırıcılık demişsinde şuana kadar dolandırılan yok sonu hüsran olan yok bilip bilmeden atmışsın adamlar gerçekten iş yapıyor yapılan haberlerde tamamen gerçek dışı ve karalama araştırmadan sallıyorsun burada yapılan işleri araştır ve 23 aralıkta açılacak çiftliğe bir bakta ondan sonra bu haberleri kimlerin yaptığına bak

kardeş parasını alamayan kimse yok boş konuşuyosun ilk defa senden duydum kaç bin kişi oynuyor
Ezbere yorum yapıyorsun, bire bir tanıdıgım adamın yaşadığına mı inanayım ? Senin gibi ezbere konuşana mı ?