Çiftlik Bank ile 78 bin kişiden para toplanmış!

• Konuyu başlatan Shiftdelete.Net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

hsnsdt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
çiftlik bank illegal şekilde müdahale edilerek iflas ettirildi... senin gibi yandaş medya çalışanları olayı inkar eder tabi...

Siz varya hakikatten hak ediyorsunuz, iyi oldu. İyikide dolandırılmışsını, yeni bir projeden tekrardan dolandırılmanız dileği ile.

pisiko_212

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Mehmet Aydın'ın kendi Papillon hesabında yayınladığı yeni videoda çarptığı paraları ve altın saatini gösteriyor. Adam utanmadan bunu yayınlayabiliyor.

imhotep

Müdavim
Reaksiyon puanı
192
Siz varya hakikatten hak ediyorsunuz, iyi oldu. İyikide dolandırılmışsını, yeni bir projeden tekrardan dolandırılmanız dileği ile.
tanımadığın insanlara iftira atan zavallısın sanmıştım asıl dolandırıcı sen ve senin gibilerdir... senin ataların Boğaziçi köprüsünü ayda kaç defa satardı unuttun heralde... siz busunuz...

hsnsdt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
tanımadığın insanlara iftira atan zavallısın sanmıştım asıl dolandırıcı sen ve senin gibilerdir... senin ataların Boğaziçi köprüsünü ayda kaç defa satardı unuttun heralde... siz busunuz...

Detay max diye bir şey çıkmış, hadi orayada para kaptırın.

castlerock

Asistan
Reaksiyon puanı
83
komploya kurban bir girişimci...
Kardeş ben senin yazdıklarından bu dombilinin avukatı olduğunu düşünüyordum, ama artık kendisi olabilirsin diye düşünmeye başladım...

hsnsdt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bir projem var arkadaşlar, %100 kar veriyorum. Minimum yatırım 5K Ulen ne insanlar var ya, kolay paraya hiç dayanamıyorsunuz. Hep yattığınız yerden para kazanayım, çalışmayım ohhhhh ne güzel. Biz maldıl sabahın altısında kalkıp işe gidelim, ay sonu asgari ücret alalım.

imhotep

Müdavim
Reaksiyon puanı
192
Kardeş ben senin yazdıklarından bu dombilinin avukatı olduğunu düşünüyordum, ama artık kendisi olabilirsin diye düşünmeye başladım...
işte siz bu kadarsınız... ticari komploya kurban giden çiftlik bank ve çalışanları mağdur olmuşken siz eğlenin anca...

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
bu tarz işlere para kaptıran çoğu insanı, tüm dünya dolandırıldığını söylese de ikna edemez kendisini. çünkü bunlardaki beyin farklı fosfor yakıyor. dolandıran çıkıp evet dolandırdım dese bile ikna edemez. o nedenle boşa çenenizi yormayın.

zamanında abim bulaştı bu pramit sistemi dolandırıcılara. hatta beni de götürdü bir brifinge, sistemi öyle bir savunuyor ki orada şirket sahipleri o kadar körü körüne savunmuyor. tabi işin sonunda kaçınılmaz son geldi ve adamlar parsayı toplayıp kaçtılar, abim gibi binlercesi mağdur oldu, haberlere çıktı, devlet el koydu falan, şuan abime sor hala savunuyor. aslında çok iyi sistemdi diyor :D

---- Mesajlar birleştirildi ----

2 ay önceki video

Son düzenleme:

imhotep

Müdavim
Reaksiyon puanı
192
boş tesisi boşaltan birileri st düzey birileri olmasın... 2 yıl önce yasaldı ne oldu ne değişti?

root61

Müdavim
Reaksiyon puanı
459
Katılım bankasına git paranı yatır kar/zarar ortaklığına ,ticarete yatır , 16/1 plaka al , en kötü devremülk al araba al sat anlarım da bu nedir şimdi ne olacak emeklerinize yazık. Kısa yoldan köşe dönme isteğinden midir nedir anlamıyorum.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
adamın parası yok ki dolandırılsın...
b04cb8d31018c3a562453bd358c74214.jpg
bu kardeşten farkı yok.

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Finans bilmez piyasa bilmez yaratıcılık yok girişimcilik yok 2 inek tavuk alayım köşeyi döneyim. Yok yaa bunlar hangi dünyada yaşıyorda biz giremiyoruz. Ulan ben o çocuga 10 lira vermem gitsin bana bakkaldan sigara alsın. Bizim memlekette enayimi biter.

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
Çiftlik Bank'a dair bilmeniz gerekenler

devlet kurumlarının da bunda suçu çok. üstte attığım likteki videoda da bahsedilmiş. yani her canı isteyen ben şirket kurdum diyip para toplayabilir mi bu ülkede? nerede denetleme mekanizması? millet soyulduktan, soyguncu yurt dışına kaçtıktan sonra duruma el atsan ne olur. sorumlu kurumların da cezalandırılması lazım.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
bu durumda parayı alanda yüzsüz karektersiz verende saftoriğin on numarası bunları savunanlar da çok özel statüde ki ultra saftorik angut yanlarında dahi kalıyor.

imhotep

Müdavim
Reaksiyon puanı
192
adamı hedef gösterip bütün mal varlığına el koydular adamı dolandırıcı diye damgaladılar... asıl dolandırıcılar belli...

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Ben bu şekilde kandırılan insanlara acımıyorum tamamıyla aza tama etmeyen oturduğu yerden para kazanmak isteyenler insanlar. El konular mallar varsa satılıp bu insanlara pay edilmelidir. Devlet bence asla zararı karşılamamalı dır.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
adam sülün osmana pabucunu ters giydirir sulu götürür susuz getirir...

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
bunu neye istinaden söylediniz acaba?

İnternete Kairos yaz ve incele. Aynı ponzi sistemin yandan çakması. Laptop gönderiyorlar vs deme bana da. Ödediğin para laptopun fiyatının 4 katı kadar bir miktar. Nereden baksan elinde kalıyor.

Oğuzhan Kalkan

Asistan
Reaksiyon puanı
28
İnternete Kairos yaz ve incele. Aynı ponzi sistemin yandan çakması. Laptop gönderiyorlar vs deme bana da. Ödediğin para laptopun fiyatının 4 katı kadar bir miktar. Nereden baksan elinde kalıyor.
elinde ponzi olduğuna dair bir kanıt var mı?
kairosu senden iyi biliyorum beni çok sisteme sokmaya çalıştılar çok araştırdım, fakat ne yaptığı belli olmayan bir sisteme girmedim iyi ki de girmemişim.
3 aydır detay maxinet'teyim verdiğim paramı çıkarmak üzereyim her ay para çekimlerim de devlete %20 stopaj vergimi ödüyorum, sisteme yeni giren her üyeye faturası kesilip %18 kdv'sini ödeniyor, bu işten yaklaşık 30.000 kişi ekmek yiyor sen elinde hiç bir kanıt olmadan ponzi diyorsun.
Yani burada bir ticaret dönüyor fakat sen elinde hiç bir şey olmadan ponzi, dolandırıcı diyorsun.

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
elinde ponzi olduğuna dair bir kanıt var mı?
kairosu senden iyi biliyorum beni çok sisteme sokmaya çalıştılar çok araştırdım, fakat ne yaptığı belli olmayan bir sisteme girmedim iyi ki de girmemişim.
3 aydır detay maxinet'teyim verdiğim paramı çıkarmak üzereyim her ay para çekimlerim de devlete %20 stopaj vergimi ödüyorum, sisteme yeni giren her üyeye faturası kesilip %18 kdv'sini ödeniyor, bu işten yaklaşık 30.000 kişi ekmek yiyor sen elinde hiç bir kanıt olmadan ponzi diyorsun.
Yani burada bir ticaret dönüyor fakat sen elinde hiç bir şey olmadan ponzi, dolandırıcı diyorsun.
Çiftlikbank'ta hayvancılık yaparak devlete destek veriyordu evet :D Hatta devletten teşvik almıştı. Herşeyiyle yasaldı felan. Google'ı dolandırdığını iddia edip size "her ponzi sistem gibi" yüksek kar vaadi veren bir sirket, bunu neden sizinle paylaşıyor ki? Ayrıca sisteme girmek için neden para veriyoruz? Ben direk bilgisayarı açık tutarak para kazandırayım bu adamlara bana da kârınım bir kısmını versin.

Sisteme ilk zamanlarda girenler parasını alıp kar etmeli ki saadet zincirine yeni kişiler eklensin. Şu an güven aşamasında bu sistem. Yakında ödemelerle ilgili sıkıntılar oluştu derler, sonra da fişi çekip kaçarlar :)

Kadir Yunus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Anadolu Farm'da da 200 milyon liralık vurgun var deniliyor.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
insanımız ne kadar dolandırıcı,psikopat,sosyopat manyak varsa onları sever birde kolay para olunca bayılır...

Son mesajlar