Çifte Standarta Hayır!

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Forumda son zamanlarda saçmalıklar başladı, devam ediyorda. Bunlardan birisi argo içerik ile ilgili yani bir karikatür atıyorum ilgili arka kelimenin baş harfi ve son hangi dışında hepsini kapatıyorum yani sansürlüyorum ama bu karikatür ve mesaj siliniyor. Bugün ilgili konulara baktığınızda tek harfle sansurleme yapıp gerisini açık irakitorlar ve içerikleri silinmiyor. Yani siz ne yapmaya çalışıyorsunuz moderator arkadaşlar?

Yani bu durumu yaşayan tek ben değilim.

Evet arkadaşlar bu durumu yaşayanlar olarak burada yaşamımız olayları paylaşıp tartışıyoruz.

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Bunun çifte standart olduğunu sanmıyorum, forumda her gün kaç tane konu açılıyor ve kaç tane moderatör var söyler misin ? :) Atılan "her mesaja" saniye saniye denetim gelmesini beklemek biraz fazla değil mi ? Çünkü bu insanlar aynı zamanda özel hayatı olan kişiler ve 7/24 forumu denetleyemezler. Eğer rahatsız olduğun bir şey var ise "Rapor Et" butonunu istediğin zaman kullanabilirsin :) Moderatörlerden bu kadar büyük bir içeriği %100 denetlemesini beklemek yerine onlara bu şekilde yardımcı olabilirsin. Küfürün sansürlenmesi beni bu foruma bağlı tutan şeydir. Ayrıca diğer forumlara bakıyorum, moderatörler çok eşitsiz davranıyor. Kafasına estiğine sadece ban atmak için ban atıyor. Misal noktalama işareti için 1 gün ban atıyor, aynı konuda diğer adam da küfür eder, kafasına koyduğuna ban atar, diğeri yırtar. Buranın yönetimi oldukça ilgili ve işinde gördüğüm kadarıyla ve ego'larını mod'culuk oynayarak tatmin etmiyor, yaptıklarını ciddiye alıyorlar.

Eğer argo içerik siliniyorsa sen de yükleme olsun bitsin :) Şimdi bu forumda bayan arkadaşlarımız da var, ergin olmayan arkadaşlarımız da var. Biraz hassasiyet her zaman iyidir. Eğer rahatsız olduğun bir durum varsa da yönetici arkadaşlarla bunu konuşabilirsin, yada burada yaptığımız gibi konuşabiliriz. Ama dediğim gibi, karşınızdaki kişinin de insan olduğunu unutmadan eleştirin.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Yahu sizin algınız mi kapalı? Argo içerik siliniyorsa yükleme diyorsun. Yahu adam kendi yüklüyor imam ossurursa cemaat ne yapsın. Neyse duvara konuşmaya gerek yok.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Bas harfinin, ortasinin veya sonunun sansürlenmesi bir sey ifade etmiyor. Mesajin tamamini sansürleyip yükleyecekseniz bir sorun teskil etmez.

Kural disi bir sey varsa rapor et secenegini kullanabilirsiniz. Gerekenin yapilacagindan süpheniz olmasin.

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Yahu sizin algınız mi kapalı? Argo içerik siliniyorsa yükleme diyorsun. Yahu adam kendi yüklüyor imam ossurursa cemaat ne yapsın. Neyse duvara konuşmaya gerek yok.
Algı kapalılığı yok bizde, sen forum görevlisinin küfür ettiğini yazmamışsın ve öyle bir şey varsa da diğer modlara söyle, olmadıysa buraya yaz. Bizim algı kapalılığımızdan çok senin ettiğin lafı "bilmeme" sorunun var bence. Forumda küfür edebilmen bu kadar mı önemli ? Yada ne istiyorsun ? Sana istisna yapılsın ki sen istediğini yaz ? Konuşmaların küfürden farksız gerçi, ihtiyacın olacağını sanmıyorum...

Son düzenleme:

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Bence herkes mod olmamalı.Bi seçim falan olsun.Herkes kafaya göre mod oluyor.Daha foruma üye olalı 1 ay olmuş Bismillah adam Moderatör Adayı olmuş..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...