Çift Hatlı Telefon Sorunu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Ulusoy65

Üyecik
Çift hatlı telefonlar 2 kat radyasyon yayıyormuş benimde alacağım telefon listesinde 8 telefonun 6 sı çift hatlı ben telefonla çok haşr neşirimdir bunun için tek hatlı almayı düşündüm ama bu seferde tek hatlıların özellikleri kötü geldi bi fikir verirmisiniz ne yapmalıyım

Administraktör

Profesör
Çift hatlı telefonlar 2 kat radyasyon yayıyormuş benimde alacağım telefon listesinde 8 telefonun 6 sı çift hatlı ben telefonla çok haşr neşirimdir bunun için tek hatlı almayı düşündüm ama bu seferde tek hatlıların özellikleri kötü geldi bi fikir verirmisiniz ne yapmalıyım
Tek sım takarsan az yayar...

factor60

Asistan
çoğu sd kart destekleyen telefonlar aslında çift hatlıdır. Ülkemizde çift hat fazla kullanılmadığı için üreticiler imei girmeyip orayı sd kart olarak kullanabileceğimizi söylüyor. çift hatlı alırsın tekini kullanmazsın yada imei sildirme yapıp komple iptal ettirebilirsin.

Ulusoy65

Üyecik
Hangi marka ve model. Bakalım SAR değerine.
Pocophone F1= 0.5 W/kg Baş 1.5W/kg Vücut
Honor 10= 0.8W/kg Baş 1.1W/kg Vücut
Xiaomi Redmi Note 7= 0.6W/kg Baş 1.3W/kg Vücut bunların hepsi almak istediğim ama çift sim kartlı olan telefonlar

cngzkyz

Profesör
Pocophone F1= 0.5 W/kg Baş 1.5W/kg Vücut
Honor 10= 0.8W/kg Baş 1.1W/kg Vücut
Xiaomi Redmi Note 7= 0.6W/kg Baş 1.3W/kg Vücut bunların hepsi almak istediğim ama çift sim kartlı olan telefonlar
1'in üstündeyse sıkıntı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben de MI6 kullanıyorum. Bizi kandırmıyorlarsa değeri 0.409 W/kg

stat counter