Ciddi ciddi yorum bekliyorum abiler ablalar kardeşler. 'Aşk'

Bu konuyu okuyanlar

Nuri.alco.

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Bir arkadaş var kızla konuşmuş karmaşık bir durumda yok olmaıdlarda geziyor sinir etti beni.Bende şunu yap bunu yap dedim.Baktım iyice yapamıyor bende dedim ki tamam bırak benim yazdığımı gönder dedim.Bakalım ne olacak.İşte alttakileri kıza göndersin diye yazdım.Merak ediyorum yorumlarını teşekkürler.

'Cansu ben sen yokken düşündüm.Sana boş değilim.Söyledim de zaten.Sende biliyorsun.Zaten çokta belli ediyordum.Onun için şuan rahatladım.Az önce gergindim falan dedim ama bir heyecanla birşeyler yazmaya çalışıyordum onun için hiç sağlıklı konuşamadım.Sende farkındasındır bunun zaten.Ben düşündüm ve seni tanımak istiyorum.Elbette senide anlıyorum.Hemen evet dememen güzel olan aslında.Bu beni daha çok mutlu eder.Seni kazanmak için daha çok şey yaparım bu sayede.Uzakta olsan elbet bir yol buluşturcak bizi ben buna eminim.Ve seni tanıdığıma sana açıldığıma da memnunum.Az önce baya heyecanlıydım.Onun için biraz saçmaladım kabul ediyorum.Eğer sende kabul edersen seni tanımak isterim.Elbette zor bir karar senin için ama senin de bu aralar iyi olmadığını da bildğim için düşündükten sonra cevabını bekliyorum.Beni dinlediğin için sana çok minnettarım.Sevilmeyi hak ediyorsun.Tatlı uykular herşey gönlünce olsun. Bİrivayet.'

Nuri.alco.

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
İyiki ciddi bir yorum istedik.İyiki. :)

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Neresinde ciddiyetsizlik var yorumumun. :)
Bence çok ciddi bi konu. Neyse yukarılara çıktı konun hiç değilse birazdan gelir aşk melekleri. :)

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Şimdi bunlar arkadaşının ağzına gelipte kıza söyleyemedikleri mi?Yoksa senin söyleyemediklerin mi

Nuri.alco.

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
YA şu konuyu konuşmamız lazım. Benim söylemediklerim olsun.Nasıl siterseniz öyle yorumlayın. :)

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Bunlar bilinen şeyler akıllı bir hatunsa düşmez, ama sen gerçekten hoşlanmışsan kendi cümlelerini içinden geldiği gibi doğaçlama olarak kurduğunda o da etkilenecektir zaten, ayrıca bize neden soruyorsun ki bu soruyu burda, mesajlaştığın kişinin kim olduğunu bilmiyoruz, nasıl birisi olduğunu bilmiyoruz, senin ne düşündüğünü bilmiyoruz..

Kısaca sana önerim bu tür mesajları forumda yayınlayacağına deneyerek öğren bakalım işe yarar mı yaramaz mı.

Nuri.alco.

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Sonucu size aktarıyorum.Arkadaşımla birlikte.Tek taşla iki kuş desem. :)

gorelem

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Aynen yaa.yedi ömrümü valla.keşke okyanus ötesini geçtim dere kenarından bir şifre gelse :D şaka şaka hakeden kazansın..

---------- Post added at 05:18 ---------- Previous post was at 05:15 ----------

Herkesin derdi aşk olmuş ben KPSS ile uğraşıyorum ya :)
Aynen yaa.yedi ömrümü valla.keşke okyanus ötesini geçtim dere kenarından bir şifre gelse :D şaka şaka hakeden kazansın..

H SİZER

Doçent
Reaksiyon puanı
4
bana öyle geldiki bu gidişle o kıza sen aşık olup arkadaşının elinden alacaksın bu güzel aşk mektupları sayesinde bırak kardeşim elalemin aşkını maşkını eğer arkadaşının o kız ile konuşma cesareti yoksa zaten o kızı hak etmememiştir zoraki aşk olmazhele yalan dolanla asla yada nereye kadar eninde sonunda anlamıyacakmı bu sözleri bu ö..... yazmamıştır diye

221BSHERLOCK

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Aşk mı kaderi kovalar, yoksa kader mi aşkı :D

En iyisi yüz yüze konuşmak. Dürüst, doğal, kelime oyunları olmadan o an içinden ne geliyorsa söylemeli. Kızlar samimiyetsizliktek hoşlanmaz, Bunu kanıtlamak meselenin 3/2 sini halleder diyorum. Gerisi gönüle kalmış :)

hkonline

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hocam ben 2 hafta içinde bir kıza yüzyüze konuşarak duygularımı açıcam, büyük bir ihtimal kabul edecek :)
sana tavsiyem yapabilirsen yüzyüze konuş.

evowinds

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
174
Nuri senin bu konu tutmaz, senaryoyu iyi yazmamışsın. :D
Doğal değil...

Nuri.alco.

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Ahaha.Gençler iki taş derken kazanan iki kişi olduk diyebilirim.

Şimdi çok sevdiğim iki kişi aynı değerde.Birisi kız birisi erkek aralarını yapan ben oluyorum.İşte neyse bizimki heyacan yapınca bende yardımcı oldum işte.Neyse ben konuştum kızla.Kızda dedi zaten senin değil onun cümleleri önemli falan filan diye.Neyse sonra konuşuyoruz.iyice ortam güzelleşti.Bu arada bende dedim ki babanız hem sizle uğraşıyor.Hemde kendi aşık falan.Ama olmasını istediği biri var.Kızı da seviyorum.Yok söylemem diyemeyeceğim birisi.Yani baya sevdiğim bir insan işte.Dedim bende senin kankine vuruldum.Şaşırdı işte.Bende dedim ki sana dedim zaten inanmazsın şaşırırsın diye.O da tamam falan.Dedim şimdilik aramızda kalsın.O da tamam dedi.Şuan durum bu.Mutlu son anşıyacağınız. :) Hadi bu anlattıklarıma da AŞK'tan BÖYLE LAFLARDAN anlamayıpta laf olsun diye konuya yazanlar buna da desinler senaryo diye. :) :) :)

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Ask yalan geri kalan hersey icin master kart:)

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
528
spy'ın kendisi reklamdır. :D:D

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
yapma be alia ne reklam yaptigimi gordun bu gune kadar.

Nuri.alco.

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
:) Dayı süpersin.Konuyu süper dağıttın. :)