Chromium'da AD, ADP uzantılarında yaşadığım filtreleme problemi

Bu konuyu okuyanlar

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,268
Merhaba,

Genelde tercihim Firefox'dan yana olur fakat Chromium'un stabil durumuna güvendiğim ve memnun kaldığım için onu da bir alternatif olarak kenarda bulundurmak ve kullanmak istedim. Lakin, Firefox'da Adblock, Adblock Plus uzantılarında sorun yaşamaz iken Chromium'da belirli bir reklam filtresini listeye eklesem dahi sayfaya refresh attığımda filtre hiç belirlenmemiş ve listeye eklenmemiş gibi aynı reklam ya da reklamlar karşıma çıkıyor. Biraz karıştırdım ama derinlemesine yönelemedim konuya bir püf noktası vardır illa ki diye düşünüyorum.

gen2

Asistan
Reaksiyon puanı
136
ublock tavsiye ederim bende gayet düzgün bir şekilde çalışıyor.

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,268
ublock tavsiye ederim bende gayet düzgün bir şekilde çalışıyor.
UBlock Origin kurdum Chromium'a şu an gayet tatmin edici şekilde koydu filtreleri sayfada algılayıp.
Sanırım Chromium Adblock'u pek sevmedi. :)

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Uzun bir zamandır uBlock Origin kullanıyorum, farklı tarayıcılarda da yüklü, eklentiye ilişkin herhangi bir sorun şimdiye kadar yaşamadım desem yalan olmaz.

rise

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
Biraz karıştırdım ama derinlemesine yönelemedim konuya bir püf noktası vardır illa ki diye düşünüyorum.
Chrome/Chromium eklentisi, en büyük reklam yayımcılarından biri olan Google uyumlu eklenti ile bu kadar filtreleyebilir.
Tarayıcı onun, reklam onun, eklenti onun.. O halde fitreleme de onun.