Chrome'da yeni sekmede v9tr.com açılma sorunu

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
eywallah kardeşim ya çok sağol verdiğin bilgiler için
:D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hiç bir yerde kalmayacak şekilde herşeyini sildim ama yine açıldıgında çıkıyordu, fakat tüm explorer kısa yollarını sildim ve program file den yeni kısa yol yapınca gitti şükür.

recepkng

Asistan
Reaksiyon puanı
0
toolbarlardan nefret ediyorum aslında sadece dikkat edilmesi gereken herhangi bir kurulum yaparken tollbar kur seçeneğini kaldırmak olacak.

cuhadar

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Çok dikkat ederim ancak bazıları otomatik kurduruyor. Hatta geçen bir yerde tamindir kendi exesini atıyormuş dediler ogünden bu yana tamindirden proğram indirmiyorum

phoenix_

Doçent
Reaksiyon puanı
0
ne v9 muş yahu. Artık her ücretsiz yazılımı kurarken içinden v9 çıkar mı diye temp klasörüne bakasım geliyor.

KaptaPrism

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Eğer bu sorunu yaşıyorsanız Internet Explorer ' da eklentileri gördüğümüz yerde tanımadığımız eklentiler için detaylı bilgiye basın.Konumunu öğrenin.Silin.Bende olmuştu.Başka programlarını dosyalarının yanında duruyorlar.Daha sonra bulamıyoruz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
masterbaba büyüksün...ellerinize sağlık çok yardımcı oldunuz...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Selam, ayarlar sekmesinden kullanıcıyı silin yeni kullanıcı açın kendinize. Sorun düzelcektir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşim aynı soru bende de vardı dedigin gibi de yaptım allah senden razı olsun..​

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bu üstte yazdıklarınızın hepsini yaptım ama yinede v9tr yi kaldıramadım başka bi önerisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sağolun beyler. sağ tıklayıp özellikler kısmına girip v9 tr kısmını silince düzeldi.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende silme özelliği görünmüyor? şu an devre dışı ama chrome kapatılıp açıldığında tekrar etkinleşiyor. uzantılar sekmesine devredışıyken girebiliyoruz. etkinleştir'in yanında o çöp tenekesi işareti olması gerekir ama yok. nasıl halledebiliriz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya arkdaşalra benim uzantılara girmiyo uzantılara tıklıyorum direk web mağazaya gırıyo napıcam

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar yukarda yazanları denedim olmadı hala duruyor bu illet. uzantı muzantı kalmadı ne varsa sildim tüm programları komple silecem az kaldı o derece çıldırttı. yardım edebilir misiniz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim açtığımda yandexin sayfası çıkıyor lütfen yardım edinn:crying::(:(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
v9 tr nin masaüstünde oluşturduğu iexplorer ikonuna; sağ klik-özelliklerden "başlama yeri" kutucuğundaki yeri not alıp bu yeri "C" klasöründen bulup buradaki v9tr adındaki dosyayı silerseniz sorun çözülür. genellikle adobe klasörüne gizleniyor. Bu arada unutmadan; "C" klasörleri içinde gezinirken "Araçlar-Klasör Seçenekleri-Görünüm" kısmından "gizli dosyaları göster" kutucuğu seçili olmalıdır.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
e tamam da bende flash player etkinleştirinde tik konmuş basınca silinmiyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bendede aynı sorun var bu v9 u silemiyorum deli olcam uzantılarda flash playeri de silemiyorum yönetiliyor silemezsiniz diyo bilgisi olan varsa yardım edin lütfen

Bowen32

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Toolbar Cleaner diye bir program var onu deneyin toolbarları sıfırlayıp google yapıyor

aslanpayi

Doçent
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar şu programları next next deyip geçmeyin. tabakhaneye ... yetiştirmiyorsunuz. Kurulmları iki dakika daha dikkat ederek tamamlasanız oyle abuk subuk toolbarları kurmazsınız. Biraz bilinçli olun, bir tane check işaretini kaldırmadığınızdan çektiğiniz rezilliğe bakın...

musti1633

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
"C:\Users\kullanıcı adı\AppData\Roaming\Adobe" klasörüne gidin ve 2 klasör haricindeki bütün exe li dosyaları silin. Düzelecektir.
Adobe pc başlangıcında her başladığında direk olarak aktif ediyor v9 du. Adobenin içinde gizlenerek bunu sağlıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aynı sorunu ben de yaşadım en sonunda kayıt defterinden silerek kaldırabildim uzantıyı.
Regedit'ten sileceğiz dosyayı. Dosya yolunu da vereyim: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Google\Chrome\ExtensionInstallForcelist
burada 1 diye bir dosya var onu kaldırınca sorun hallolmuş olmuyor...

musti1633

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1-Başlat menüsüne tıklayın.
2-Çalıştır ikonuna tıklayın.
3- Açılan kutucuğa regedit yazıp enter tuşuna basın.
4-Sırasıyla / HKEY_CURRENT_USER / Software / Microsoft / Internet Explorer / Main yolunu izleyin.
5-Açılan iki kutulu bölmenin sağ tarafında StartPage isimli bir anahtar bulunmaktadır.
6-Bu anahtara çift tıklıyoruz.
7-Açılan kutucuğa yeni sayfamızın adını girip Tamam butonuna basıyoruz.
8-Bu işlemlerden sonra internet explorer’ınızın ana sayfasının değiştirdiğiniz sayfa olarak karşınıza geldiğini göreceksiniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende de aynı sorun var uzantı Bu uzantı yönetiliyor ve kaldırılamaz veya devre dışı bırakılamaz.) diyor kaldıramıyorum ne yapabilirim?

Son mesajlar