Chrome'da yeni sekmede v9tr.com açılma sorunu

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sanki zorla kullanıcaz dandık arama motorlarını. ben onu gordumde normal flaşplayer sanıp silmemiştim :) neyse oldu. teşekkurler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:unsure:Arkadaşlar bu konuda yardmcı olabilirmsnz ltfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
uzantılar kısımında flash player diye eklenti var kaldır sorunun çözülür.
Allah razı olsun Allah ne muradınız varsa versin ne illet bişeymiş bu. Okadar tecrbem var ben böle hayince bi iş görmedim. Yapanların aprmaklarına inme iner inş. sinir oldum tek pazar günümün sabahını bununla uğraşarak yedim ya

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlara katılıyorum.
15 dakikadır ugraşıyordum.
ama şöyle bir gerçek var google gibiyabancı arama motorlarını trilyoner ettik.
Kendi vatandaşımıza bela okuyoruz.
Bakın görün çakal makal ama bizde de müthiş beyinler var.
Helal sana.
Bende kaldırdım ama helal olsun benim gibi adamı bile 15 dakika ugraştırdı.
Yine de helal olsun emegine saglık.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
uzantılardan ne varsa kaldırdım flash playerıda kaldırdım ama bir türlü kaldıramıyorum şu illeti başka çözüm önerisi sunabilecek var mı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Saol Adamlar Öyle Gizlemişler Ki Çakmıyor İnsan.
Bende Flash Player Diye Kaldırmadım : )
Şimdi Çok Şükür Normale Döndü

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Allah senden razi olsun ne dileğin vers gerçekleşsin.
Büyük adamsin.
Bu v9 benim düzenimi bozmuştu. Interneti kullanmaktan nefret etme seviyesine getirdi beni.
çok çok teşekkürler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
teşekkürler SDN okuru aynen doğru günlerce uğraştıktan sonra uzantılardaki flash player eklentisini kaldırınca düzeldi,

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kim çözümü bulduysa Allah razı olsun, bu aptal şey nası bulaştı bilmiyorum heralde bi program indirirken bulaştı, kim yaptıysa Allah onun belasını... Resmen çıldırttı chromu silicektim son anda çareyi burda buldum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşım kaç saattir bununla uğraşıyorum inat etmiştim artık çok saol bende de flash playerin altına gizlemiş kendini

S

SDN Okuru

SDN Okuru
çok saolun 2 gecedir uğraşıyordum flash playerı sildim düzeldi çok teşekürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Teşekkürler bendede aynı sorun vardı hallettim. Allah razı olsun.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ne güzel şey bu internet, eğer olmasaydı araştırıp nasıl kaldırcamı bulamazdım ama olmasaydı zaten böyle bir sorunum da olmazdı ki. :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
onlarca kez denemeden sonra tek çözüm:

V9tr den tek kurtulma yolu flash player silmektir.v9tr onun içine saklanir,bulamazsiniz...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mail araçılığıyla bulaşıyor . gmail deki mail temizledinmi düzeliyor(anasayafa için ).(sekmeler için) uzantılardan flashplayer kaldırılması lazım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar v9 problemini gidermek icin flasplyer uzantısını silmek kısayollardaki hedefi değiştirmek sadece problemi görsel olarak çözmek demektir,bu lanet şey c de biyerlerde hala duruyo asıl bundan nasıl kurtulucaz bi bilgisi olan var mı?bende tüm burda yazılanları yaptım şu an herşey normal fakat chromu kaldırıp tekrar kurduğunuzda aynı sorun devam ediyo yani bu zararlı hala bilgisayarımın içinde biyerde gizli :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
çok çok sağolun abilerim yapana adamlar flash player diye gizliyor demek gerçekten çok sağolun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hakıkaten gıttı emeklerınıze sağlık :) ne illetmıs ya bu vtr9 mudur nedır..

kpln04

Profesör
Reaksiyon puanı
2
benim firefoxa da 22find diye bi site bulaştı firefox ilk açılışta hep o site çıkıyor nasıl kurtulacam bundan