Chrome'da sorun

Bu konuyu okuyanlar

ystipi

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar sinir oldum . Chrome kullanıyorum seçenekler ve yer imleri bölümü benim böyle görünüyor, yazılar arasında boşluklar var :

2ziymwx.png

Ama ben aşağıdaki gibi görünmesini istiyorum bir türlü düzeltemedim çok sinir oldum

34nlbhx.jpg

Yardımcı olur musunuz ?

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
Bende de sendeki gibi ama. Demek ki son güncel hali bu.

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
Çok sinir edici hiç stabil falan gözükmüyor . Acaba düzeltici birşey var mı ya ?

Öncelikle stabil kararlı istikrarlı demektir ve orada çizgi olmamasının stabillik ile hiç bir alakası yok. 2.olarak neden bu kadar sinir oldun anlayamadım sonuçta yine aynı işi görüyor aralarda çizgi olsa da olmasa da oraya tıklamak gayet rahat ve basit gruplara ayırmaları bence iyi olmuş.

ystipi

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Öncelikle stabil kararlı istikrarlı demektir ve orada çizgi olmamasının stabillik ile hiç bir alakası yok. 2.olarak neden bu kadar sinir oldun anlayamadım sonuçta yine aynı işi görüyor aralarda çizgi olsa da olmasa da oraya tıklamak gayet rahat ve basit gruplara ayırmaları bence iyi olmuş.

Stabil'in diğer anlamlarından biri de düzgün demektir . Ve burdaki konuya da bu kelime tam olarak duruma yakışmasa da kullanmış oldum . Evet aynı işi görüyor fakat ben nedense diğer tarayıcılardaki gibi olan duruma alışmışım . Onlardan birini kullanabilirim ama chrome'yi tercih ettiğim için bu konuda takıntılık yaptım ...