Chrome'da Link Aktarma Olayı Var Mı?

Bu konuyu okuyanlar

ademsahin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhaba ,

Yıllardır Firefox kullanıyorum. Aslında memnunum ama son zamanlarda herkesin mutlaka bir şans ver dediği Chrome tarayıcıya geçiş yapmaya karar verdim. Kullandığım her şey hemen hemen Chrome için hazır ama tek bir şeyin çözümünü bulamadım. Firefox'un son sürümlerinde eklenen link aktarma ya da link ışınlama ismi tam olarak nedir bilmiyorum ama o özelliğini aktif olarak kullanıyorum. Bu nedenle dahili olarak bulunmasa da sorunsuz olarak çalışan bir eklentisine de razıyım. Bahsettiğim özellik şöyle çalışıyor telefonumda , tabletimde , şahsi bilgisayarımda ve şirket bilgisayarımda Firefox yüklü ve hepsi aynı hesapla senkronize çalışıyor. Diyelim ki yolda bir yazı gördüm ve şirkete geçiyorum linki hemen şirket bilgisayarıma gönderiyorum ya da tam tersi evde bir şey okurken dışarıya çıkacak oluyorum linki hemen gönder diyerek mobil cihazıma gönderiyorum diğer cihaza geçiş yaptığımda ben ekstra birşey yapmadan direk olarak o link karşıma çıkıyordu. Çok severek kullandığım bir özellikti. Bunu yapabileceğim bir eklenti falan varsa söylerseniz sevinirim.