Chrome'a bulaşan unTabs eklentisi ile arama motorunu değiştiremiyorum

Bu konuyu okuyanlar

Yasindin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Format'tan başka çare yok mu?

Son düzenleme:

bilisimcil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Zemana AntiMalware, Kesin çözüm 2 gündür uğraşıyordum burayıda okudum format atmaya ramak kala zeman antimalware programını kudum 1 dk taradı ekranda hemen chrome bulaşan untabs eklentisini buldu ve taramayı yarıda kesip bulduğu verileri sildim. Şuan her sey normal hiç bir problem kalmadı.

radyoaktif

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Zemana AntiMalware, Kesin çözüm 2 gündür uğraşıyordum burayıda okudum format atmaya ramak kala zeman antimalware programını kudum 1 dk taradı ekranda hemen chrome bulaşan untabs eklentisini buldu ve taramayı yarıda kesip bulduğu verileri sildim. Şuan her sey normal hiç bir problem kalmadı.

Aynı görevi gören ve adını unuttuğum bir kaç program ile aynı yöntemi uygulayıp zalının bulaştığı yolları hem program ile hemde el ile sildim lakin bende neden işe yaramadı. Zemana AntiMalware, unTech'in toy zamanlarında işe yaramış olabilir, ustalık eserini bende tamamladı kerata :)

radyoaktif

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Googlede açık hesabın varda yani gmail bide onu kapatıp silmeyi dene

Denemiştim, sorun çözülmemişti. Formattan sonra şimdi aynı eklentinin Chrom'a bir şekilde bulaşmaması için dua ediyorum, en azından kesin çözümü bulunana kadar :)

CANER ORAK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Denemiştim, sorun çözülmemişti. Formattan sonra şimdi aynı eklentinin Chrom'a bir şekilde bulaşmaması için dua ediyorum, en azından kesin çözümü bulunana kadar :)
aynı sorunu bende yaşadım meyerse ayararda arama motoru o virüs kalmış halbüki virüsü temizlemişitm aslında orda değiştirmem
gerekiyomuş

banban35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Günlerdir uğraşıyorum bu bela ile.. Biraz önce Zemana ile sorun çözüldü. Chrome policy klasörünün içine kopyalamış kendini.. Zemana buldu ve sildi..

Prayer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
beyler merhaba hepinize. bendede bu arkadaşın bahsettiği bu sorun vardı yapmadığım halt kalmadı soununda buldum alın size çözüm aynsını yapın bizzat denedim oldu
cleanserp.net ve UnTabs uzantısı kaldırma
--- Gönderi Güncellendi ---
ve attığım linkteki programları yapanlar türk ayrıca bi gurur kaynağı yani.:)