Chrome üzerinden YouTube açamıyorum

Bu konuyu okuyanlar

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,321
Merhaba arkadaşlar;

Bu sabah Chrome üzerinden YouTube açamadığımı fark ettim. Sonrasında denemek için Opera ile açtım ve gayet normal bir şekilde açılıyor.
Ancak Chrome üzerinden denesem dahi bir türlü açamadım, aşağıdaki uyarı vermekte. Sizin böyle bir sıkıntınız var mı?

chrome_Y1fmafoH7r.png

Hizmet şartlarımız yenilendi uyarısını alıyorum. Acaba benimle alakalı bir sorun mu?

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,321
Çerezleri temizledikten sonra oldu, ancak şöyle bir durum söz konusu. Daha önce hiç böyle bir sorun ile karşılaşmadım, bunun sebep olacağı durumlar nelerdir?

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Edge üzerinde YouTube oturumu daha önceden uzun süre açık kaldıysa ve/ya farklı tarayıcılar üzerinden aynı hesaba giriş yapılmışsa, Google durumu şüpheli etkinlik olarak değerlendirmiş olabilir veyahut kullanılan faklı eklentiler de buna neden olmuş olabilir. Bu konuda net bir bilgi göremedim, sadece fikir yürütüyorum.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
Edge üzerinde YouTube oturumu daha önceden uzun süre açık kaldıysa ve/ya farklı tarayıcılar üzerinden aynı hesaba giriş yapılmışsa, Google durumu şüpheli etkinlik olarak değerlendirmiş olabilir veyahut kullanılan faklı eklentiler de buna neden olmuş olabilir. Bu konuda net bir bilgi göremedim, sadece fikir yürütüyorum.
Bende öyle düşünüyorum hocam.Birde sizde varsayılan tarayıcı Edge mi Chrome mu ?